Irmak Atuk kimdir, Irmak Atuk, 24 Kasım 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Anası sevim Atuk’dur. Ailesi ile beraber İstanbul’da ikamet etmektedir.

Irmak Atuk, 2002 senesinde meydana getirilen “Best Model of Turkey” yarışmasında birinci olmuş; peşinden aynı yıl katılmış olduğu “Best Model of the World” yarışmasında da ikinci olmuştur.

Modellik kariyerine 2002 yılından beri devam eden Irmak Atuk, Gurbet Bayanı, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde de rol almıştır.

Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil‘in sunmuş olduğu “Çarkıfelek” adlı yarışma proğramında hosteslik yapmış oldu. O dönem Mehmet Ali Erbilddia edilmişti.

Daha ilkin 2009 senesinde Önder Bekensir ile nişanlanıp ayrılan Irmak Atuk, 2010 senesinde İş adamı Muhammed Nuri Ensari İle nişanlandı, 3 ay sonrasında ayrıldı.

2013 senesinde Panama’da meydana getirilen, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunmuş olduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Irmak Atuk da yarışacak.

Filmleri ve dizileri :
2003 – Gurbet Bayanı
2003 – Lise Defteri
2005 – Ölümüne Sevdalar
2006 – Doktorlar

Irmak Atuk kimdir

    Dizi Oyuncusu, Model

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE