Ana Sayfa / adam / Kadınlar Tuvaleti Fıkrası

Kadınlar Tuvaleti Fıkrası

tuvaletÇağıl bir Hastanede, oldukça sıkışan bir Adam sürekli dolu olan Erkekler tuvaletine bir türlü giremez. Insanın zor durumunu gören bir Hemşire Insanın haline acır ve;
– Bayım, Duvardaki Tuşların asla birine dokunmayacağınıza Söz verirseniz Bizim oldukça Hususi Tuvaleti kullanabilirsiniz.’ der.
Adam söz verir ve Kadınlar tuvaletine girer.. Klozette otururken gözleri karşısındaki duvarda bulunan ve üstünde “IS, IH, TP ve OTC” yazan rengârenk tuşları görür..
Hemşireye söz verdiği için, birazcık tereddüt eder Sadece merakını yenemeyerek ‘IS’ yazan Birinci tuşa dokunur. Altından fışkıran “ILIK SU” anında insanın altını yıkar.
Erkekler tuvaletinde bu şekilde bir Lüksü asla yaşamamış Adam, daha büyük bir haz beklentisi içinde ‘IH’ tuşuna basar.  Netice, beklediği suretiyle olağan üstüdür. Bu kez Ilık Su yerine püfür püfür Bahar çiçeği kokulu “ILIK HAVA” nazik yerlerini kurular…
Hanımlar tuvaletinin Wc Ötesi bir şey olduğuna inanan adam tereddütsüz ‘TP’ tuşuna uzanır.  Bu kez de “TALK PUDRASININ” Okşayıcı etkisiyle kendinden geçer.
‘OTC’ yazan son tuşun daha Görkemli bir tesiri olacağına Kuşkusu olmayan Adam derhal ona da Basar ve…
Gözlerini Açıp Hatırlamış olduğu ilk şey, Hastanede uzandığı yatakta kendisine doğru eğilmiş endişeli hemşirenin yüzüdür. Adam Acı içinde;
– Ne oldu bana, Son Hatırladığım şey, Hanımefendilerin Hususi tuvaletinde üstünde ‘OTC’ yazan tuşa basmak..
Hemşire de;
– Biliyorum Beyefendi … ‘OTC’.. “OTOMATİK TAMPON ÇIKARICI” anlama gelir.. Pipiniz Yastığınızın Altında… der

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Temel’in Bağırsakları fıkrası

Temel’in, Fena huylarından biri de her Sabah uyanır uyanmaz, Gök gürültüsü kadar yüksek Sesle Osurmasıymış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno