Ana Sayfa / At / KAHRAMAN GÖREVLİ

KAHRAMAN GÖREVLİ

 SARIŞIN BİR GÜN ATA BİNMEYE KARAR VERİYOR. DAHA ÖNCEDEN HİÇ DERS ALMAMASINA RAĞMEN YARDIM İSTEMEDEN SIÇRAYARAK ATIN ÜSTÜNE ÇIKMAYI BAŞARIYOR. ANCAK ATIN ÜSTÜNE ÇIKTIĞI ANDA AT HAREKETE GEÇİYOR VE HIZLANARAK YOLA KOYULUYOR.

BİRAZ ÜRKEN SARIŞIN ATIN BOYNUNA SIKICA TUTUNUYOR. BU ARADA AT BİRAZ DAHA HUYSUZLANARAK ÜSTÜNDEKİNİ ATACAKMIŞ GİBİ ÇIRPINMAYA BAŞLIYOR. SARIŞIN ATIN ALTINA DOĞRU KAYARKEN CAN HAVLİ İLE ATIN YELESİNE TUTUNUYOR.

BİR ELİ YELEDE BİR AYAĞI ÜZENGİDE YERE DEŞECEK GİBİ HIZLA HAREKET EDEN ATIN ALTINDA DURMAYA ÇALIŞIRKEN, LUNAPARKIN KAHRAMAN GÖREVLİSİ GELEREK ATLI KARINCAYI DURDURUYOR…

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Bilezik

Bilezik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno