Ana Sayfa / Politik Fıkralar / Kaldırım Malzemesi

Kaldırım Malzemesi

 

Sadrazam, açık fikirli biri olduğundan yapmış olduğu bazı işler dar kafalılar tarafınca beğenilmez hatta aleyhine sözler söylenirdi.

İstanbul sokaklarının yer yer kaldırımlarla döşenmesi de bir ara düşmanlarına dedikodu fırsatı vermişti. Insanın biri, bu kaldırımların iyi mi ve neyle yapıldığını sorunca Sadrazam şu cevabı verdi:
-Bizlere atılan taşlardan!

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Fetvanın Böylesi

Fetvann Bylesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno