Ana Sayfa / Asker / KAMUFLAJ

KAMUFLAJ

ASKERDE KAMUFLAJ YARIŞMASI VAR… HERKES ÇUVALLARA GİRİYOR, KOMUTAN GELİP TEKME ATIYOR ONLARDA HAYVAN SESLERİ ÇIKARIYORLAR KOMUTAN ONAYLIYOR.
BİRİNCİ ÇUVALA VURUYOR.. HAV HAV HAV. KOMUTAN AFERİN DİYOR KÖPEK ÇUVALI…. İKİNCİ ÇUVALA VURUYOR, MİYAV MİYAV.. KOMUTAN GENE BEĞENİYOR..
BÖYLE ON ONBEŞ ÇUVAL GEZİYOR. HEPSİ ÇOK İYİ TAKLİT YAPIYORLAR… EN SON ÇUVALA VURUYOR SES YOK… DAHA SERT VURUYOR GENE SES YOK, TEKME, TOKAT, TAHTA, TÜFEK, SES YOK… ASKERLERE EMİR VERİYOR İYİCENE TEKMELEYİN… ÇUVALDAN KAN SIZMAYA BAŞLIYOR..
BEŞ DAKİKA SONRA DA İNCE, BİTKİN BİR SES:
“PATATEEEEEEES”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Mükafat

Mükafat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno