Ana Sayfa / Kayserili Fıkraları / Kayserilinin Prensibi

Kayserilinin Prensibi

 

Kayserili bir genç yeni işe başlamış. 1 aylık emek verme sürecinin sonunda ilk maaşını almak için bankamatiğe gittiğinde anlaştıkları maaşın 300 TL üstünde bir ücret yatırıldığını görmüş. Asla sesini çıkartmadan, sevinerek maaşı çekmiş. Aradan bir ay daha geçmiş. Yine maaşını çekmeye gitmiş, bakmış bu seferde 150 TL tamamlanmamış yatmış.
Derhal muhasebeye gidip itiraz etmiş.
“Niçin maaşım tamamlanmamış yattı” diye.
Bunun üstüne muhasebeci “Niçin geçen ay 300 TL fazla para yatırdığımızda itiraz etmediniz de, şimdi tamamlanmamış yatınca itiraz ediyorsunuz” demiş.
Adam sakince yanıt vermiş:
“Prensibimdir ilk hatayı daima affederim” 🙂

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

GÜZEL BİR CEVAP

GÜZEL BİR CEVAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno