Ana Sayfa / Burdur / Keçileri Kaçırmak Hikayesi

Keçileri Kaçırmak Hikayesi

Kecileri Kacirmakİnsuyu Mağarası, Burdur’a 12 km. uzaklıkta olan, içinde Sarkıt ve Dikitlerle İrili Ufaklı Göller bulunan Türkiye’nin En büyük ve En ilgi Çekici Mağaralarından biridir. Bu Mağara sonradan ortaya çıkarılmıştır.
           Dağda Keçilerini otlatan Bir çoban, öğle Sıcağında, Bir Ağacın Altında uyuyakalmış. Bu sırada susayan Keçiler, Su içmek için kimsenin daha Keşfetmediği İnsuyu Mağarasına girerler. Uyandığında Keçileri Otladığı yerde bulamayan Çoban da, Aramış, Aramış, Keçilerini bir türlü bulamamış. Kendi kendine,
-“Şimdi Keçilerin Sahibine Ne Söyleyeceğim? Ağa beni döve döve öldürür, Koca sürü Nereye kaybolur?” demiş. Çoban, Sağa Sola koştururken,
-“Çobanlık Görevimi Yapamadım, Keçileri Kaçırdım.” diye yakınırmış. Önüne gelene,
-“Keçileri Kaçırdım, Şimdi Ben Ne yapacağım?” diye sormaya ve anlamlı Anlam ifade etmeyen konuşmaya başlamış. Köylüler de Merak edip keçileri aramaya başlamışlar.
Ayrıca Suları İçip serinleyen keçiler, İnsuyu Mağarasından dışarı Çıkmış, Çobanın bıraktığı yerde Otlamaya devam etmişler. Köylüler Keçi Sürüsünü yerinde bulunca Şaşırmış ve Keçileri tek tek saymışlar. Ortada bir Durumun Olmadığını gören Köylüler, Çobanın Aklını Oynattığına hükmetmişler.

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları 2012 Güncel Dns Adresleri  2012 Yılı Güncel Dns …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno