Ana Sayfa / Biyografi / dizi oyuncusu / Kerem Bursin kimdir

Kerem Bursin kimdir

Kerem Bursin kimdir, Kerem Bursin, 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Soyadının doğrusu Bürsin. ABD‘da (ü) olmadığı için (u) oluyor. Bir ablası vardır. 2000 senesinde babasının işleri dolayısıyla ilkin İskoçya‘ya peşinden ABD‘ye taşındı.2002 senesinde on beş yaşlarındayken ABD‘ye taşınıp Teksas‘a yerleşti. Lise yıllarında dostlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas‘ta birçok konser verdi. Liseyi Teksas’da bitirdikten sonrasında üniversite eğitimi için Boston‘a taşındı ve Emerson College’da oyunculuk eğimi aldı. Üniversite bittikten sonrasında da Los Angeles‘a taşındı oyunculuk hayata geçirmeye başladı. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye’ye anneannesinin yanına geldi.

Carolyn Pickman ve Eric Morris‘ten iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Kuzeninin düğünü için İstanbul‘a vardığında Amaç Sökmen ile tanıştı ve Kerem Bursin, Amaç Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk hayata geçirmeye başladı.

Kerem Bursin, Los Angeles günleri hakkında konuşmuştur :

2 Temmuz 2013 tarihinde başlayıp halen devam eden “Güneşi Beklerken” adlı gençlik dizisinde Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaşmaktadır.

Filmleri :
2006 – Rozar Man
2006 – Thursday
2007 – The Architec
2008 – Killian
2010 – Sharktopus
2010 – Kiss of Death
2013 – The Living Dead
2013 – Palace of the Damned
2013 – 2014 – Güneşi Beklerken (dizi)

Kerem Bursin kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

Beyaz perde

    Oyuncusu

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

Uğur Biçer kimdir

Uğur Biçer kimdir, Fox Tv‘de oynamaya başlayan “Savaşçı” adlı Tv dizisinde Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş karakterini canlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!