Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Kerem Kupacı kimdir

Kerem Kupacı kimdir

Kerem Kupacı kimdir, Kerem Kupacı, 7 Şubat 1971 tarihinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Kısmı’nden mezun oldu.Kerem Kupacı, Dikkat Bebek Var, Evimiz Olacak Mı?, Mahallenin Muhtarları ve Baba Evi, Ali Ayşe’yi Seviyor şeklinde dizilerde oynadı.

1999 senesinde Demirbank ve gene aynı yıl çekmiş olduğu bir de Algida reklamı, 2000 senesinde Şekerbank reklamında oynadı. Kahpe Bizans filmimizde borazancı rolündeydi.

Kerem Kupacı, Temmuz 2011 senesinde oyuncu Aslıhan Gürbüz ile evliliğe ilk adımını attı. Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer‘le tekne tatili yaparken tekne kaptanı Gani Müjde nikahlarını kıymıştır. Ocak 2014 de de boşandılar.

Filmleri ve Dizileri:
2013 – Gelmeyen Bahar
2013 – Ali Ayşe’yi Seviyor
2010 – Elde Var Yaşam
2009 – Ah Kalbim
2007 – Hayal ve Gerçek

2007 – Elveda Rumeli
2007 – Bez Bebek
2003 – Yaşam Bilgisi
2002 – Kuzenlerim
2000 – Çilekli Pasta
2000 – Dikkat Bebek Var
1999 – İç Güveyi Billy
1999 – Evimiz Olacak mı?
1999 – Baba Evi
1992 – Mahallenin Muhtarları

Kerem Kupacı kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

Beyaz perde

    Oyuncusu, Tiyatro Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Enver Aysever kimdir

Enver Aysever kimdir, Yazar, Tiyatro yazarı, Tiyatrocu, televizyon program yapımcısı, sosyolog, politikacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno