Ana Sayfa / Fıkralar / Kurt Yürüyüşü

Kurt Yürüyüşü

kurtyuruyusuÖnde sürünün En Zayıf, Hasta 3 Kurdu gider. Pusuda ilk onlar Ölecekler! Ek olarak Arkadan gelenler için Karda ilk yolu onlar açarlar. Arkasından En Tecrübeli 5 Savaşçı Kurt gider. Ortada 11 Dişi Kurt korunma düzeninde yürürler. Dişileri, sürünün arkasından görevli 5 Deneyimli Savaşçı Kurt izler. En arkada Sürüden Mesafeli olarak yürüyen ise sürünün Lideridir. O, Devamlı olarak sürünün tamamını görmeli, izlemelidir. Oldukca Etkisi altına alan. Değil mi? Liderlik en önde gitmek değil;
En Doğru şekilde ilerlemektir. Önde Olanlar dikkat… Kimi zaman öne Çıkarılıp fazlasıyla kıymet verilmeye başlandıysanız… Bu Yazıyı hatırlayın. Önde Olmanız Başarıya ulaşmış olduğunuz anlamına gelmez. İlk Olumsuzlukta Harcanır gidersiniz.

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları 2012 Güncel Dns Adresleri  2012 Yılı Güncel Dns …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno