Ana Sayfa / Biyografi / Medyum Memiş kimdir

Medyum Memiş kimdir

Medyum Memiş kimdir, Medyum Memiş, 1968 senesinde Ordu ilinde dünyaya gelmiştir. Aslolan adı Mehmet Memiş’tir. Babasının iki evliliğinden 19 evladı olmuş. Medyum Memiş, onikinci çocuktur. Ailesinin maddi koşullarıra sadece iki yıl okuyabildi. İki yıl hafızlık çalıştı. Daha iyi iş imkanı bulabilmek için 1980 senesinde İstanbul‘a göç ederek Fatih semtine yerleştiler. Ve Elif Kuru Temizleme dükkanında çalışmaya başlayarak ailesinin geçinmesine destek olmuştur.18 yaşlarında iki arkadaşı ile Konya ve Urfa‘ya gezi sonucu alarak yola çıkmışlar ve Urfa’da cinleri ile tanışmış. “Kur’an-ı Kerim‘in 30’dan fazla ayetinde cinlerden bahsediliyor. Var mıdır, yok mudur” diye soramazsınız diyor.

Daha sonraları Fatih’de çalmış olduğu Kuru Temizleme dükkanını bir arkadaşı ile beraber satın alarak işletmesine devam etti. Bununla birlikte içsel ve ruhsal sorunları olan insanların ziyaretine geldiği adresi oldu.

Akabinde, halk içinde cinlenmiş olarak vasıflandırılan hastalar, kocalarını evlerine bağlamak isteyen bayanlar, aşıklar, iktidarsızlar, işleri fena giden iş adamları, sporcular, sanatçılar, politikacılar, hatta milletvekilleri gelip gitmeye başladılar.

1991 yılından beri Medyumluk yapmaktadır. Anası Hasibe Memiş 84 yaşlarında 5 Mart 2014 tarihinde vefat etti.
Medyum Memiş, bir röportajında kendisini şöyleki tanımlamaktadır:
Hepimiz sizi Medyum Memiş olarak biliyor. Siz kendinizi iyi mi tanımlıyorsunuz?. : “Medyumlar bazı görünmeyen varlıklarla bağlantı halinde olan, aracı olan kişilerdir. Ben de cinlerle bağlantı halinde olduğuma nazaran o ödat bana yakışıyor. Benim şöhretimi fırsat bilen bazı ucubeler de ortaya çıktılar fakat yaptıkları şarlatanlıktır… Mektuplarda, maillerde, fakslarda vatandaşlar bana ‘Hoca’ diye hitap ediyorlar…”
Uzun süredir ‘Medyum Memiş’ adı var. Başlangıç noktası ne süre bu işin?… : “Ben 19 senedir gündemde olan tek kişiyim. Türkiye medyası beni tanımadan Amerikan Times yazmıştı. İki gün yaptıklarımı, çalışmamı gözlemledikten sonrasında röportaja geçmişlerdi… Bazı tahminlerimin çıkması, felçli bir hastayı ayağa kaldırmam şaşkınlıklar içinde bırakmıştı onları…”

Tıbbi rahatsızlıklara müdahale edemeyiz Felçli birini iyi mi ayağa kaldırdınız?… Tıbben mümkün mü bu?… : “Bizim tıbbi bir boyuta, kaza sonucu, yada yüksek gerilim sonucu ortaya çıkan fizyolojik bir rahatsızlığa müdahalemiz söz mevzusu değil. Halk içinde çarpılmak, uğramak denen şeytani cinlerin musallat olmasıyla ortaya çıkan rahatsızlıklar bahsettiğim. İnsanlar kendi iradelerinin haricinde cinlerin hükmetmesiyle hareket ediyorlar, hayatlarında seviye kalmıyor. Bu insanlara şifacı, aracı oluyoruz gelebilecek içsel sıkıntılara deva oluyoruz…”

Iyi mi oluyor bu?… Bu şekilde bir özelliğiniz bulunduğunu ne süre, iyi mi farkettiniz?…: “14 yaşındaydım. Ilkin rüya ile sonrasında yanıma zuhur etmeleriyle farkettim. Benim cinlerim müslüman, 8 taneler. Ben onlara hükmediyorum, yönlendiriyorum. Ben onları kullanırken hiçbir şekilde bana yada çevremdeki insanlara zarar vermeleri mümkün değil…”

Senelerdir sizinle mi bu cinler şu demek oluyor ki?… :“Doğal. Onlar da biz insanoğlu şeklinde yer, içer, evlenir, doğururlar. İnananları, inanmayanları, münafıkları vardır. Kabileler halinde yaşarlar, reisleri, hekimleri, hizmet edenleri vardır. İnsanların görünmeyen boyutta yaşayanlarıdır…”

Siz devamlı temas halinde misiniz?… :“Doğal…”

Şimdi buradalar mı? :“Yok yok. İstişare yaptığımız süre. Gece saat 12’den sabah ezanına kadar. Ben istediğim saatte istişare edebilirim fakat gece daha uygun olduğundan…”

Göremediğimiz bir boyuttaki canlılardan söz ediyoruz. Doğrusu ben anlamakta zorlanıyorum. Siz bir biçim mi görüyorsunuz, iyi mi bir temas bu?…: “Doğal. Aynen sizin şeklinde. Onların da değişik şekilleri, suretleri var. Bir insan şeklinde de görünebilirler, bir kedi, köpek, akrep, yılan şeklinde de. Hatta sizin suretinize girip başka bir yerde dolaşırlar ve görenler onun siz olduğunuzu sanırlar. Ben herhangi bir alanda görsem farkederim fakat insanların bunu farketmesi mümkün değil, o alemle temas etmiş olmaları lazım…”
Geleceği kimse bilmesi imkansız… Yakın bir zamanda seçimleri yaşadık. Adaylardan gelenler oldu mu?… :“Ful çalıştım. Yüzde 80’i nasihatlerimi aynen tutmuşlar, kârlı çıkmışlardır.”

Dinimizde geleceğe dair bir şey söylemek caiz değil fakat…: “Geleceği kimse bilmesi imkansız. Fakat cenabı Tanrı isterse sevilmiş olduğu kullarının kalbine birşeyler hissettirebilir. Benimki yorumlarımdır…”

Daha oldukça kimler, ne için geliyor size?… :“Bana itikadı olan hepimiz gelebilir. İsim vermek doğru değil, ahlaka aykırı. Fakat aklına gelebilecek hepimiz A’dan Z’ye… İşadamı, siya, devlet başkanı da… Bu bilimsel uygularken karşı taraftaki insanoğlunun dinine, mevkisine bakmam. Hepimiz yararlı oluyoruz ki kaç bin kilometre uzaktan, Afrika’dan, ABD’dan, Kanada’dan geliyorlar. Günübirlik hususi uçaklarla yurt dışına gidiyorum. Oldukca hususi kimseleri kabul ediyorum, üst düzey kişiler… Halkla fazla irtibatım yok. Oldukca yoruyor bu ilim. Karı koca arasındaki problemler, işinde problemi olanlar, yatırım meydana getirecek, bir yerden aday olacaksa geliyorlar. 8 ülke benim belgeselimi çekti. Şimdi Japon ¬Amerikan ortak yapımı üç ay sürecek bir belgeselim çekiliyor. Aynı şirket ondan alıntılarla bir de film meydana getirecek. Ben bu işin şovuna kaçmadım, mütevazı yaşadım. Bir Türk olarak Hıristiyan aleminde üst düzeyde birine bu ilmimi uygulayabiliyorsam, devlet töreniyle karşılanıyorsam, devlet büyükleri, krallar teveccüh gösteriyorsa bu bana gurur veriyor…”
Iyi mi bir emek verme sisteminiz var?… İnsanlar size ulaşıp sorunlarını mi söylüyorlar?… Biri sizi aradığında problemini kestirmiş oluyor musunuz?… :“Doğal, doğal. Anlarım onu esasen ben. Bazıları da sorun bahane edip beni görmeye geliyor. Biz onu kırmadan ‘o şekilde mi’ deyip gönderiyoruz. Hakikaten problemleri olan son ümit olarak bizi görüp, tüm imkanlarını zorlayarak geliyorlar. Aslına bakarsanız gelen hep tavsiye üzerinedir. Bir ihtimal başarısız olduğumuz yüzde birdir. Doğal kiminin işlemleri bigün sürer, kiminin yedi gün . Mevzuya, işlemin tatbikine göredir…”

İşlem dediğiniz ne?… :“Içsel tatbiklerdir. Fazla ayrıntısını vermemeye çalışıyorum. Bunu okuyan bazı uyanıklar kopyalayıp kendisine çıkar sağlamaya çalışıyor. Bu yüzden beyanatlarımda birazcık kısıtlamaya gidiyorum…”

CIA ve KGB ajanı cinler Filmlerde bazı vakaları çözmekte haber alma örgütlerinin medyumları kullandığını görüyoruz.: “ABD’da , CIA ajanları bazı mevzuları çözmekte cinleri kullanıyor. Ki bana da oldukça itikadları var. Aslına bakarsanız Hollywood filmlerinin yüzde otuzunda bilinmeyen ve metafiziksel mevzular üstüne senaryolar. Bunlar gerçeklerden alınıyor…”

Şimdi bu şekilde diyince beraber emek verme yaptınız mı diye soracağım?… : “Doğal emek verme sırlarımı vermiyorum. Oldukca vakalarda yer aldım. Cinlerle bağlantı halinde olan hakikaten medyumlar benim kadar ilme haiz olmasalar da bugün haber alma alanında çalışıyorlar. ABD olsun, KGB olsun, MOSSAD olsun tüm Avrupa’da da haber alma birimleri medyumları kullanmaktadır. Bu da oldukça zekice, güzel bir vaka. Bu da artacak. Filmlerde yer edinen vakalar hep gerçeklerden alıntılardır…”

Buradan cinlerin ajanlık yaptığını anlıyorum. :“Yaparlar doğal niye yapmasınlar. Bu iyi kullanılırsa güzel bir ilimdir. Ben bunu bir nimet olarak görüyorum. Dünyanın her yerinde, her dininde insanoğlu istediklerine ulaşmak için büyü yapıyor. Meydana getiren kişiye bir ekip çatlatma, bağlama denen yöntemler uyguluyoruz. İnsanların hayrına olan herşeyi yaparım. Benim şeklinde dünyada üç şahıs var müslüman cinlerle bağlantı halinde olan. Biri Pakistan’da ahir ömrünü yaşıyor artık. Bir tanesi de Litvanya’da. Hıristiyan fakat müslüman cinleri kullanıyor. Biz bunlarla kendi içsel ortamımızda istişare edince birbirimizi rahatça görebiliyoruz…”

İnsanın kafası karışıyor. : “Karışır doğal. Bilinmeyen ve dört gözle beklenen bir mevzu…”

Bu iş beni oldukça yoruyor Bir kitap yazıyorsunuz ona gelirsek?... :“Bu kitap dünyada cinler alemini yaşayan, bilen biri tarafınca yazılan o alemin oldukça detaylı sırrını vermeden özetleyen ilk kitap olacak. Altı ayrı dilde yayınlanacak. Japonca, İbranice, Arapça, İngilizce, Almanca, Türkçe. Yabancı bir yayıneviyle bağlantı halindeyim. Büyük ilgi var. Vatandaşlardan şimdiden kitabevlerinden soranlar varmış…”

Yazımı tamamlandı mı?…: “Son aşamasındayım… İnşallah bilimsel nitelikli çevredekilerin de bu mevzuya daha objektif ve samimi yaklaşmalarını sağlayacak.

Şimdi iyi mi akademisyenlerle ilişkileriniz?…: “Aklı başlangıcında olanlar pozitif bakıyor. Fakat herşeye maydanoz olan ucubeler de var doğal. Fakat beni tüm dünya kabul etmişken üç tane akademisyenin kabul etmesi mühim değil…”

Kitap kafaları karıştırmayacak mı? :“Ona fırsat vermeyeceğim, oldukça dikkatliyim o mevzuda. Benim istişarelerimi özetleyen, bilinmeyenlerle ilgili bir yapıt…”

Bilinmeyenler içinde başka şeyler de var mı? :“UFO diye bir şey yok örnek olarak. Bunlar da cinlerle ilgili. Bana cinleri göster diyorlar, o süre sen de uzaylıları göster. Cinler insanların uzaylılarla ilgili benzetmelerini duyduklarından, ekseriyetle şeytani cinler o şekillere girerek insanlarla alay ediyorlar, dalga geçiyorlar. UFO’cularla dalga geçiyorlar…”

Politikacısıyla, işadamıyla ülke olarak kilitlendiğimiz AB mevzusu ne olacak?… :“İstediğimiz zamanı vermeyecekler. 2003’de bir tarih söz mevzusu değil. AT 15-20 yıl içinde dağılacak. Türkiye daha iyi günler yaşayacak. Yeterki yöneticiler şov maksatlı değil, hizmet amaçlı gelsinler.

Evli değilsiniz. Asla evlendiniz mi? “Hayır, bekarım. Bazı vakalar sıkıntılar o denli karşıma çıkıyor ki evlenmeye korkuyorum emin olun. Hanımlar alınacak fakat onlarla uğraşmak hakikaten zor…”

Iyi mi şu demek oluyor ki. 8 cine hükmediyorum diyorsunuz, bir hanımla mı başedemeyeceksiniz?…: “Ben doğallıktan yanayım. Yoksa bir adamı ilmimle o şekilde bir hoplatırım ki yaşamı kayar. Fakat doğallıktan, natürellikten yanayım. Sizleri tenzih ederim fakat erkekler daha mâsum. Öyleki isteklerle gelen bayanlar var ki. Bana bundan 5 yıl ilkin hayatımı dizi yapmam için bir milyon dolar teklif ettiler. Kabul etmedim. Yaşadıklarımı anlatmam gerekecekti bu da etik değil.

Paradan söz edince. Bunu bir ücretle yapıyorsunuz?…: “Elbetteki bazı bitkisel şeylerden dolayı harcamalar söz mevzusu olabilir fakat daima da değil. Bu işi ticarete dökmedim. Alıp götürdüklerinde bir nafaka, ikram söz mevzusudur fakat ben hiçbir süre talep etmem. Meydana getirilen işlemde bir ekip bitkisel ilaçlar kullanılıyorsa onun harcamasını doğal ki alırım. Durup dururken bunu kimseden talep etmem Tanrı da nasip etmesin. Ben ilmimi ticarete değil faydaya yönlendirmişim. Tesirli olması için iyi niyet şarttır madde ön plana geçerse tesiri olmaz. Ben bu aşamada ahlakımı korumaya çalışıyorum yoksa bu işten kazanacaklarımla apartmanlar dikerdim…”

Fakat bu işlerden oldukça para kazananlar olduğu da söyleniyor?… :“Ucube insanoğlu halkı sömürüyor, sonrasında da silinip gidiyorlar…” Haberlerde dikkat ederseniz alternatif tıp ön plana çıkıyor. Millet maddeden, maddenin getirmiş olduğu zehirlerden artık bıkmıştır. Hastalıkların yüzde 60’ının temelinde maneviyatla ilgili problemler bulunduğunu düşünüyorum. Öyleki bir süre gelecek ki, (bu fazla uzun bir süre değil, ben bunu 10¬15 yıl diye nitelendiriyorum) cinlerle insanoğlu o şekilde içiçe girecek ki, insanların mahrem mevzusu kalmayacak. Bizim şeklinde ilme haiz olanlar sadece insanlara yararlı olabilir. Cinler belirttiğim şeklinde tenha yerlerde, tepeliklerde yaşar. Şimdi her taraf insan kaynıyor. Saklanacak yer kalmadı. Hep içiçe yaşanmaya başladı. Bundan dolayı da gelebilecek sıkıntılar daha da çoğalacak diye ben düşünüyorum…

Kitapları :
2000 – Cinler Alemi-1
2007 – Cinler Yaşamımıza Tesirleri

Medyum Memiş kimdir

    Medyum

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Veysel Karani kimdir

Veysel Karani kimdir, Veysel Karani, Hz Muhammed döneminde yaşamasına rağmen onu görememiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno