Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Melisa Şenolsun kimdir

Melisa Şenolsun kimdir

Melisa Şenolsun kimdir, 2017 senesinde yönetmenliğini Nihat Durak’ın yapmış olduğu “Babam” adlı beyazperde filmimizde Feride karakterini canlandırdı.Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Babası gümrük müşaviri anası ev hanımıdır. Bir ablası ve Efecan Şenolsun (d. 11 Eylül 1992) isminde oyunculuk icra eden bir abisi vardır. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesinden mezun oldu. Daha lisedeyken Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde öğrenim görmektedir.

Melisa Şenolsun, 2015 senesinde “Tatlı Minik Yalancılar” dizisinde Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile beraber oynadılar.

2015 senesinde “Kiralık Aşk” dizisinde Elçin Sangu, Sulh Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Onur Büyüktopçu ile birlikte rol aldı.

Melisa Şenolsun, 2016 senesinde “Quills-Tüy Kalemler” adlı tiyatro oyununda Erdal Beşikçioğlu ile beraber rol aldı.
Melisa Şenolsun, 2017 senesinde yönetmenliğini Nihat Durak‘ın yapmış olduğu “babam” adlı beyazperde filmimizde Feride karakterini rollendirirken Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Itimat, Erkan Kolçak Köstendil, Seray Gözler, Cezmi Baskın, İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Güner Özkul ile beraber oynadı.
Rol Almış olduğu Tiyatro Oyunları :
2016 – Quills-Tüy Kalemler : Doug Wright – Tatbikat Sahnesi

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – babam (Feride) (Beyazperde Filmi)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Ceren)(TV Dizisi)
2015 – Kiralık Aşk (Sude İplikçi)(TV Dizisi)
2015 – Tatlı Minik Yalancılar (Hande)(TV Dizisi)

Melisa Şenolsun kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno