Merve Çağıran kimdir, 2010 senesinde “Tek Türkiye” adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı.

Merve Çağıran, 10 Kasım 1992 tarihinde Balıkesir‘de dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünde ailesi İzmir‘e taşındı. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini de İzmir de tamamladı.

2011 senesinde istanbul’a ulaştıktan sonra, 2009 senesinde Vahide Perçin, Altan Gördüm ve Tolga Örnek tarafınca kurulan 35,5 sanat merkezi’nde eğitim aldı.

Merve Çağıran, 2010 senesinde “Tek Türkiye” adlı dizi ile oyunculuk hayatına başladı.

Merve Çağıran, 2015 senesinde “Tatlı Minik Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz, Beste Kökdemir ile beraber oynadılar.

Merve Çağıran, 2016 senesinde “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Demet Gül ile beraber oynadı.

2016 senesinde “İkimizin Yerine” adlı beyaz perde filmimizde Nejat İşler, Serenay Sarıkaya ile başrolde oynarken, öteki rollerde Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Özgür Emre Yıldırım oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – İkimizin Yerine (Sevil) (Beyazperde Filmi)
2016 – Aşk Laftan Anlamaz (İpek) (TV Dizisi)
2015 – Tatlı Minik Yalancılar (Janset) (TV Dizisi)
2014 – Kaçak Gelinler (TV Dizisi)
2014 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Ötesiz İnsanlar (TV Dizisi)
2013 – Nizama Adanmış Ruhlar (TV Dizisi)
2013 – 2015 – Minik Gelin (Havin) (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Şefkat Tepe (TV Dizisi)
2012 – Değişik Desenler (Vicdan) (TV Dizisi)
2010 – Tek Türkiye (TV Dizisi)

Merve Çağıran kimdir

    Dizi Oyuncusu

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE