Ana Sayfa / Gazeteci / Mirgün Cabas kimdir

Mirgün Cabas kimdir

Mirgün Cabas kimdir, Mirgün Cabas, 1971 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

2011 senesinde Doğuş Gösterim Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Gösterim Yönetmeni oldu.

Doğuş Gösterim Grubu‘nda 15 senedir çalışan Mirgün Cabas 4 Temmuz 2013 tarihinde çekilme etti. Mirgün Cabas, Doğuş grubundaki 15 senesinde editörlükten haber müdürlüğüne, haber koordinatörlüğünden sunucçalıştı. NTV haber kanalında Hakkı Devrim ile sunmuş olduğu “Günlerin Getirmiş olduğu”, Ruşen Çakır ile sunmuş olduğu “Yazı İşleri”, Banu Itimat ile sunmuş olduğu “24 Saat” ve kendisinin hazırlayıp sunmuş olduğu “Mirgün Cabas İle Her Şey” programını ekranlara getirdi.

Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet Gazetesinde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yapmış oldu. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Birliktelikleri :

1.Eşiyle olan evliliği: Mirgün Cabas, Köktencilik yazarı Evrim Sümer ile olan birlikteliğinden Leyla (d.2010) isminde bir kızı var.
2.Eşiyle olan evliliği: 31 Mayıs 2013 tarihinde oyuncu Tuba Ünsal ile Almanya’nın Berlin şehrinde evliliğe ilk adımını attı. Civan Mert Cabas (d.24 Kasım2013) isminde Los Angelas‘ta doğurduğu bir oğlu var.

Ödülleri:
2000 – Modern Gazeteciler Derneği Senenin Gazetecileri
1999 – TV Programı Ödülü (24 Saat)

Sunmuş olduğu Programlar :
– Günlerin Getirmiş olduğu (Hakkı Devrim ile, NTV)
– Yazı İşleri (Ruşen Çakır ile, NTV)
– 24 Saat (Banu Itimat ile, NTV)
– Mirgün Cabas İle Her Şey (NTV)

Mirgün Cabas kimdir

    Gazeteci, Spiker, TV sunucusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Winston Churchill kimdir

Winston Churchill kimdir, 1874 doğumlu “Sir” ünvanı sahibi Winston Leonard Spencer-Churchill, dünya tarihinde önemli yeri olan, II. Dünya Savaşı dönemindeki İngiltere başbakanı. Edebiyat dalında 1953 Nobel Ödülü’ne layık görülmüştür. Anektodlarıyla da ünlü olan Churchill, 9 Nisan 1963‘te Beyaz Saray‘da kendisinin katılamadığı bir tören ile onursal A.B.D. vatandaşı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno