Ana Sayfa / öğretmen / Müge Anlı kimdir

Müge Anlı kimdir

Müge Anlı kimdir, Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Özgü Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yapmış oldu.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek‘le birlikte “Dobra Dobra” adlı magazin proğramı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sürem beraber program yaptıktan sonrasında, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren‘le FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda‘yla Kanal D’de devam etmiştir. Ondan sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isminde bir programın sunuculuğunu yapmış oldu.

2010 sezonunda ATV’de; yaşamış olduğu çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişilerin konuk edilmiş olduğu “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırladı ve sundu.

Müge Anlı, 1993 senesinde gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğe ilk adımını attı, 2008 senesinde boşandı. Lidya isminde bir kızı vardır.

Müge Anlı kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Başak Şengül kimdir

Başak Şengül kimdir, CNN Türk‘de Spiker olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno