Ana Sayfa / prodüktör / Murat Güloğlu kimdir

Murat Güloğlu kimdir

Murat Güloğlu kimdir, Haber spikeri, tv programı yapımcısı

Fox TV kanalında, “Evinizin oğlu Murat Güloğlu” sloganıyla tanınan spiker.

Murat Güloğlu, 6 Nisan 1976 tarihinde Sivas‘da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokulu Anadolu’nun değişik yerlerinde okudu, liseyi Muğla‘da okudu. Peşinden İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Tv ve Beyazperde Bölümünden mezun oldu. 2002-2006 yılları aralığında Galatasaray Üniversitesi Internasyonal İlişkiler Kısmı Avrupa Birliği ve Dış Siyaset Programı’nda yüksek lisansını tamamladı.

Üniversitenin ilk yıllarında, 1995’in Şubat’ında televizyonculuğa Cenk Ay‘ın A Ekibi’nda, kamera asistanı olarak başladı.

FOX’ta haber spikerliği ve program sunuculuğu hayata geçirmeye başlamadan ilkin muhabirlik yapmıştır. Ek olarak FOX TV’de “Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu” Programını hazırlayıp, sunmaktadır.

1999 senesinde üyesi olduğu Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafınca “Senenin En İyi Tv Gazetecisi” ödülüne layık görülmüştür.

Uzun seneler Güneri Civaoğlu ile çalıştı. Murat GÜLOĞLU hem de Güneri CİVAOĞLU’NUN ”Saydam Oda”programının yapımcısıdır. HaberTürk gazetesi pazar ekinde”Pazar Röportajları”nı yapıyor ve ”Gitmesen, Gitme Sen” isminde şiir kitabı vardır.

Murat Güloğlu kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Başak Şengül kimdir

Başak Şengül kimdir, CNN Türk‘de Spiker olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno