Ana Sayfa / Dansçı / Natalie Burn kimdir

Natalie Burn kimdir

Natalie Burn kimdir, 2014 senesinde “Cehennem Melekleri 3” filmimizde Mel Gibson‘ın eşi karakterini canlandırdı.

Natalie Burn, 20 Mayıs 1982 tarihinde Ukrayna‘nın başşehri Kiev‘de dünyaya gelmiştir. Alexander Guslistyy isminde bir adam kardeşi vardır. Sonrasında ailesi Moskova’ya taşındı. Aslolan adı Natalia Guslistaya‘dır. 4 yaşlarında anası onu jimnastik ile tanıştırdı. 6 yaşlarındayken Ukrayna Dans Akademisi’ne kabul edildi; burada bilimsel nitelikli mevzularda öğrenmenin yanı sıra klasik bale, folklör ve tap dance eğitimi aldı. 8 yaşından itibaren Natalie gençlik dans grubunda kapsamlı bir performans gösterdi. Sonrasında Moskova Devlet Akademisi’nde çalışmalarını sürdürdü. Yönetmen Gailene Stock tarafınca Londra‘ya çağrı edildi. Londra’da Kraliyet Bale Okulu’nda okudu ve Londra’da Bale Rambert Okulu ve Uygar Dans gurubu ile çalıştı.

Londra’da Ananas Stüdyolarında, Los Angeles’de Milenyum Studios ve Edge Studile çalıştı. Paris ve Roma‘da yaşadı. Amerikan İngilizcesi, Rusça ve Fransızca konuşabilmektedir.

Natalie Burn, birçok klasik ve çağıl bale gösterisinde, Bolşoy Tiyatrosu, La Scala, Londra’daki Kraliyet Ulusal Tiyatrosu ve öteki efsanevi mekanlarda dans etti. Hem de New York ve Batı Hollywood, Kaliforniya’da Meşhur Erkek oyuncular Stüdyosu üyesidir.

ABD ve İngiltere’de birçok prestijli akademilerinde oyunculuk eğitimi görmüş oldu.

ABD Birleşik Devletlerinde Los Angeles’de ikamet etmektedir.

Natalie Burn’nun Los Angeles’ta ‘7 Heaven Productions LLC’ adlı bir şirketi var. Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık işi ile de uğraşıyor.

2014 senesinde “Cehennem Melekleri 3” filmimizde Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Jet Li, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Terry Crews, Randy Couture, Kellan Lutz, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger ile beraber oynarken Mel Gibson‘ın eşi karakterini canlandırdı.

2016 senesinde “Suikast – Mechanic: Resurrection” filmimizde Jason Statham başrolde oynarken Natalie Burn öteki rolleri Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, Rhatha Phongam ile paylaştı.

2016 senesinde “Criminal” adlı filmimizde Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Gal Gadot, Michael Pitt, Jordi Mollà, Ryan Reynolds ile birlikte rol aldı.

2016 senesinde “Kanlı Girdap / The Ghosts of Acayip” filmin başrollerinde Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Gianni Capaldi, Natalie Burn, Guillermo Ivan ve Larry W. Carrell yer alırken filmin yönetmenliği Patricio Valladares yapmıştır.

Filmleri ve Dizileri :
Senaryo :
2015 – A Perfect Vacation (Beyazperde Filmi)

Yapımcı :
2016 – Kanlı Girdap (Beyazperde Filmi)
2016 – Downhill (Beyazperde Filmi)
2015 – A Perfect Vacation (Beyazperde Filmi)

Oyuncu :
2016 – Criminal (Shoo shoo) (Beyazperde Filmi)
2016 – Suikast – Mechanic: Resurrection (Natalie Stone) (Beyazperde Filmi)
2016 – Kanlı Girdap / The Ghosts of Acayip (Bella) (Beyazperde Filmi)
2016 – Downhill (Stephanie) (Beyazperde Filmi)
2016 – Mothers and Daughters (Young Lydia) (Beyazperde Filmi)
2016 – The Boys at the Bar (Rahibe Mary ) (Beyazperde Filmi)
2015 – A Perfect Vacation (Billie Kope) (Beyazperde Filmi)
2014 – Nymph / Mamula (Lucy) (Beyazperde Filmi)
2014 – Cehennem Melekleri 3 / The Expendables 3 (Kristina) (Beyazperde Filmi)
2013 – Fallen Angel (Sasha) (Beyazperde Filmi)
2011 – In the Name of the King 2: Two Worlds / Özgürlük Savaşçısı 2 (Elianna) (Beyazperde Filmi)
2011 – Trail of Blood (İlk Mağdur) (Beyazperde Filmi)
2011 – BloodRayne: The Third Reich (Sniper Natalia ) (Beyazperde Filmi)
2011 – Blubberella (Russian Girl ) (Beyazperde Filmi)
2009 – Korku Odası/ The Fear Chamber (Tina) (Beyazperde Filmi)
2009 – Taxi Dance (Anna) (Beyazperde Filmi)
2008 – Lost Warrior: Left Behind (Yazman Maria)(Video)
2008 – Gunheavy (Jane) (Beyazperde Filmi)
2008 – Richard III (Natasha) (Beyazperde Filmi)
2006 – Coffee Date (Christa)(Beyazperde Filmi)

Natalie Burn kimdir

    • Dansçı, Prodüktör, Senarist,

Beyazperde

    Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hilmi Cem İntepe kimdir

Hilmi Cem İntepe kimdir, Hilmi cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla‘da Yenice’de doğmuştur. Anne ve babası ilkokul öğretmenidir. İstanbul‘da yaşayan bir ablası vardır. 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. Bodrum lisesinden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, Muğla üniversitesinde (BESYO)Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda okumaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno