Ana Sayfa / mimar / Neda Poursaeid kimdir

Neda Poursaeid kimdir

Neda Poursaeid kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sürem yarışmacısıNeda Poursaeid, 1989 senesinde İran‘da dünyaya gelmiştir. Azeri olan Neda Poursaeid, İran‘da yaşamaktaydı, şimdi İstanbul‘a gelmiş olarak yerleşti. Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Öğrencilik hayatında basketbol şampiyonluğu var. Kickbox yapıyor. Fitnes hocalığı yapmış.

Neda Poursaeid, kabin memurluğu yapmaktaydı fakat “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılmış olduğu için çekilme ettirilmiş.

Neda Poursaeid, İşte Benim Stilim 3. Sürem yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında gösterilen Uğurkan Erez‘in kareografilerini yapmış olduğu İşte Benim Stilim isminde yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.
Nerede iyi mi giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için savaşım edecek.

Neda Poursaeid, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Surat Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Ikincil ile yarışacak.

Neda Poursaeid kimdir

    Mimar

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Mimar Kemaleddin Bey kimdir

Mimar Kemaleddin Bey kimdir, Mimar Kemaleddin Bey, 1870’te bir bahriye subayının tek çocuğu olarak İstanbul’un Acıbadem semtinde doğmuştur. Babası Bahriye Miralaylarından Ali Bey, annesi Sadberk Hanım’dır. İlköğrenimine 1875’te İi’nde başladı. Ortaöğrenimini 1881’de babasının görevi dolayısıyla gittikleri Girit’te devam etti. Sonra ailesiyle birlikte İstanbul’da döndüler ve orta öğrenimini de burada bitirdi. 1887-1891 yılları arasında Henedese-i Mülkiye okulunda (İstanbul Teknik Üniversitesi) okudu. Bu okulda okurken mühendislikten çok Sirkeci Garı’nı yapan Alman mimar Jachmund’un mimarlık derslerine özen gösterdi ve okulu bitirince Prof. Jachmund’un asistanı oldu. Bu görevi dört yıl yürüten Mimar Kemaleddin, bu arada okul dışında özel bürosunu açarak ilk eserlerini tasarlamaya başladı. 1895’te mimarlık eğitimini ilerletmek için devlet bursuyla Berlin’e gönderildi, Charlottenburg Technische Hochschule’de iki yıl mimarlık eğitimi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno