Ana Sayfa / Biyografi / Neslihan Yargıcı kimdir

Neslihan Yargıcı kimdir

Neslihan Yargıcı kimdir, Modacı

90’lı yıllarda kariyeri kadar, düzenlemiş olduğu deli partilerle de basının gündeminde kaldı, siyahların bayanı olarak anıldı.

Neslihan Yargıcı, 12 Aralık 1952 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Aslen Merzifon kökenlidir. Gençlik çağlarında iken ebeveyni boşandı. Moda eğitimimi Fransa‘da aldı.

Kısa devam eden modellik kariyerinin peşinden moda yaşamına adım attı. 80’li yılların sonunda popüler olan tiyatroda giyim gösterisi modasını başlattı. 90’lı yıllarda kariyeri kadar, düzenlemiş olduğu deli partilerle de basının gündeminde kaldı, siyahların bayanı olarak anıldı.

Neslihan Yargıcı, 1988 senesinde Atıf Yılmaz‘ın yönettiği “Dostum Şeytan” adlı beyazperde filminin kostümlerini tasarladı. 90’lı yıllarda patlayan Türk pop müzik sanatçılarına görüntü danışmanlığı yapmış oldu, Sertab Erener‘in çıkış parçası Sakin Ol‘un klibinde Sezen Aksu ve Uzay Heparı ile beraber oynadı.
Kanal 6’da Beni Baştan Yarat isminde bir programın sunuculuğunu yapmış oldu. 1996 senesinde modayı bıraktığını deklare etti.
Yargıcı mağazalarının sahibi olan Buyruk Yargıcı kuzenidir.

2006 senesinde İstanbul’da meydana getirilen Best Model of The World Yarışmasında Deniz Akkaya, Güzide Duran, Şenay Akay ve Tuğçe Güder ile Jüri heyetinde oldu.

2011 senesinde Medyapım’ın TNT için hazırlıklarını sürdürdüğü sunuculuğunu Gül Gölge‘nin yapacağı “Buzda Dans” yarışmasında Neslihan Yargıcı, Önder Bekensir, Yılmaz Morgül, Ceyda Ateş, Gökhan Taşkın, Eda Özerkan, Seren Serengil, Doğuş ve Çelik Erişçi şeklinde adların yarışacakları haberinden sonrasında hemen hemen ekrana gelmeden iptal edildi.

2016 yılının başlangıcında başlamış olacak olan 5.sürem İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında jüri koltuğunda Neslihan Yargıcı da oturacak.

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu‘nun olmadığı bu yeni sezonda İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında gene sunuculuğu Öykü Serter yaparken, jüride Neslihan Yargıcı, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez olacak.

2016 senesinde 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında süregelen İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına Neslihan Yargıcı’nın jüri olarak katılmış olduğu program 5 Şubat 2016 gecesi meydana getirilen final gecesi ile son buldu. Bu yarışmanın birincisi Gizem Özdilli olmuştur. 8 Şubat 2016 tarihinde yeni yarışmacılarla tekrardan başda Neslihan Yargıcı’nın yerine tekrardan Nur Yerlitaş getirilmiştir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 – Kapıları Açmak (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2003 – Eyvah Eski Kocam (Figen) (TV Dizisi)
1991 – Varsayalım İsmail (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)

Kostüm Tasarım :
1988 – Dostum Şeytan (Kostüm Tasarım)(Beyaz perde Filmi)

Neslihan Yargıcı resimleri ise,

Neslihan Yargıcı kimdir

    Tasarımcı

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Adem Kılıçcı kimdir

Adem Kılıçcı kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno