Ana Sayfa / çok komik / NEYİ BEKLİYOR

NEYİ BEKLİYOR

NEYİ BEKLİYORSoğuk bir kış akşamı, McDonalds’ın kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmişler, bir masaya oturmuşlar. Derken amca, kasaya gidip 1 hamburger, 1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış. Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş, sonrasında tüm patatesleri tek tek soyarak onlarında yarısını teyzeye vermiş,  sonrasında Cola kutusunu da… ortaya koymuş, ilkin bir yudum kendisi içiyor sonrasında da teyze bir yudum alıyormuş. Hepimiz ne tatlılar, iki tonton buraya gelmişler, bir kişilik yemeği ikisi yiyorlar zavallıcıklar diye onları izliyormuş. Derken bir de bakmışlar ki teyzenin önünde hamburgerle patatesler olduğu benzer biçimde duruyor, kocasının afiyetle yiyecek yiyişini seyrediyor arada bir de Cola’dan bir yudum alıyormuş. Sonunda orda çalışanlardan biri dayanamamış, yanlarına gitmiş:
-Af edersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadım lütfen izin verin size bir mönü kendim ısmarlayayım.
– Yaşlı amca teşekkür ederiz fakat biz halimizden memnunuz.60 senedir evliyiz ve her şeyimizi işte bu şekilde paylaşırız demiş.
Bunun üstüne delikanlı teyzeye dönmüş:
-Peki fakat teyzeciğim, siz niçin hamburgerinizi patateslerinizi yemiyorsunuz, neyi bekliyorsunuz?
Yaşlı teyze yanıt vermiş :
-DİŞLERİ…!!

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hoca’dan Dinledim fıkrası

Erzurumlu bir Hanım, Kocasına der ki; -Hoca’dan dinledim, Kadının Kocasının Üstüni Yıhama,  Yemeğini Bişirme benzer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno