Ana Sayfa / Asker / NEYİ NASIL ANLATMALIYIZ

NEYİ NASIL ANLATMALIYIZ

Sigortacının biri Askeri Birliğe gitmiş ve İçtima Alanında ki Askerlere başlamış anlatmaya;

-“Ben size Sigortalı hayata geçirmeye geldim, Sigortasızlar muharebede gittiğinde Ölürse, Ailesi asla para alamaz Sigortalı olanların Ailesine ise, Devlet yüklü bir para öder. Şimdi kimler Sigorta yaptırmak istiyor?”

Kimseden ses çıkmaz. İki kez daha anlatır fakat gene Ses çıkmaz.

Sigortacı gitmek üzereyken Komutan gelir ve;

 -“Bir de ben Anlatayım, ben bunların dilinden konuşurum” der ve Askerlere ;

 -“Beyler, şimdi Sigorta olup da Harpte Ölenlere Devletin ne kadar Para ödeyeceğini duydunuz mu?”

 -“Duyduk”., demiş Hepimiz.

 -“Şimdi Siz hesap edin. Bundan sonrasında İlk Çıkacak Harpte Devlet, Harbe Sigorta Olanları mı, Sigortasız olanları mı gönderir?”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Mükafat

Mükafat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno