Ana Sayfa / Gazeteci / Nilgün Balkaç kimdir

Nilgün Balkaç kimdir

Nilgün Balkaç kimdir, Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı.Nilgün Balkaç, 1969 senesinde Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Ankara Koleji’nde okumuş olduğu için iyi derecede İngilizce biliyor.

Gazetecilik hayatına 1987 senesinde TRT‘de başladı. Önceleri yabancı filmleri Türkçeye çevirme işinde, ondan sonra TRT’de hava durumu sunmaya başladı. Sonrasında da ATV Ankara Bürosu’nda vazife aldı. 10 yılı aşkın ATV Ankara Bürosu’nda çalıştıktan sonrasında Ali Kırca ile beraber Yıldız TV‘ye aktarma oldu. Kısa bir süre Yıldız TV‘de vazife aldı.

Nilgün Balkaç, 2003 yılının Eylül ayında ise NTV‘nin Ankara Bürosu’nda parlamento muhabiri olarak çalışmaya başladı. 10 yıl süreyle de NTV’de çalışan ve Ankara Temsilciliği görevini yürüten Balkaç, Seyahat Vakaları’nın arkasından kanalla 2013 yılının temmuz ayında yollarını ayırdı.

2013 yılının temmuz ayında Habertürk TV Ankara Temsilcisi olan Balkaç gündeme damga vuran birçok hususi haber ve röportaja imza attı.
Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı. TRT Haber’de hafta sonu sabah programını sunacak.

Nilgün Balkaç kimdir

    Gazeteci, Spiker

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Başak Şengül kimdir

Başak Şengül kimdir, CNN Türk‘de Spiker olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno