Ana Sayfa / bisiklet / NİŞANLILIK DÖNEMİ

NİŞANLILIK DÖNEMİ

nisanlilikOniki yaşındaki oğlan ondört yaşındaki amcaoğluna soruyor:

-Abi ablam nişanlanıyor biliyorsun… Yaz sonu nikah varmış, bizim evde de konuşuyorlardı. Bu nişan dedikleri ne? Evde sormuş oldum, ‘Eh evlenecekler işte’ diyorlar fakat nişanlanınca ne oluyor,

-Hıııım… Zor sual, bak ben sana bir örnekle anlatayım… Diyelim ki Şubat’ta sömestr karnesini aldın, hepsini pekiyi getirdin.   Sana bir bisiklet alıyorlar ve ‘Haziran’da tüm dersleri pekiyi getir,   sınıfı geç, bu bisiklet senin’ diyorlar. İşte Şubat ile Haziran   arasındaki o süre var ya, bisiklet senin fakat binemiyorsun;    o süreye ‘nişanlılık periyodu’ deniyor.

– Haa şimdi anladım, bisikletin var, evde duruyor; sen ona bakıyorsun   o sana bakıyor; fakat binemiyorsun ta ki sınıfı geçene kadar.    Peki dokunmaya izin var mı?

– Vallahi onu ben de tam bilemiyorum; binmek kesinlikle yasak da,  galiba ziliyle oynayabiliyorsun!.

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Duvara İşeme Hadisesi

Duvara İşeme Hadisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno