Ana Sayfa / alfabe / OKULLU TEMEL

OKULLU TEMEL

Temel İlkokul 1.Sınıfa başlamış, İlk gün Koşa koşa Eve gelir ve Annesine:

-Anne anne! Öğretmen bugün Okulda sayıları öğretti.  Hepimiz 99’a kadar Sayabildi ben Tam 149’a Kadar saydım,  Laz olduğum için mi?

-Evet Yavrum Laz olduğun için..

Temel Oldukça sevinir. 2.gün Okuldan Eve gene Koşa koşa gelir ve Annesine:

-Anne anne! Öğretmen Okulda Alfabeyi öğretti, hepimiz ‘H’ ye kadar öğrendi. Ben ‘R’ ye kadar öğrendim, Laz olduğum için mi?

-Evet yavrum Laz olduğun için..

Temel artık yerinde durması imkansız. Ertesi günde Okuldan şaşırtıcı ve hayret verici mutlu bir halde gelir ve Annesine:

-Anne anne! Bugün Okulda Arkadaşlarımızla

boylarımızı karşılaştırdık. Her insanın boyu 80-90 santimetre geldi.  Benim 1.60 santimetre, Laz olduğum için mi? 

-Hayır Yavrum, Onlar 7 Yaşlarında Sen 16 Yaşlarında Olduğun İçin

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Duvara İşeme Hadisesi

Duvara İşeme Hadisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno