Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Onur Dilber kimdir

Onur Dilber kimdir

Onur Dilber kimdir, TRT 1‘de yayınlanmakta olan Seksenler dizisinde Komser Rıza karakteri ile tanındı.

Onur Dilber, 1982 senesinde Trabzon‘da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Haliç Üniversitesi‘nde ileri oyunculuk masterı yapmış oldu. Duru Tiyatro bünyesindeki Şah Mat doğaçlama şov grubunda yer aldı.

2012 – 2017 yılları aralığında yönetmenliğini, Birol Itimat ve Müfit Can Saçıntı‘nın yapmış olduğu “Seksenler” dizisinde Bekçi Bekir karakterini canlandırmaya başladı. Dizide Rasim Öztekin, Şoray Uzun, İlker Ayrık, Berat Yenilmez, Begüm Öner, Suzan Kardeş, Hasret Türkad, Serhat Kılıç, Yasemin Çonka, Ayşe Tolga, Vural Çelik, Ceyhun Fersoy, Necmi Yapıcı, Onur Dilber, Hacı Ali Konuk ile beraber rol aldı.

2017 senesinde senaristliğini yazıp yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı‘nın yapmış olduğu “Yaşamak Güzel Şey” adlı beyaz perde filmimizde Müfit Can Saçıntı, Yasemin Çonka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Renan Bilek, Onur Dilber beraber rol aldılar.

2017 senesinde DasDas Sahnede sahnelenen; İngiliz yazar Tom Basden‘ın kara gülmece yüklü Joseph K. Adlı tiyatro oyununda Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber, Özgür Aydın ile birlikte oynamaktadır.

Rol Almış olduğu Tiyatro Oyunları :
2017 – Joseph K. : yazar Tom Basden – DasDas Sahne
2008 – Şah Mat – Duru Tiyatro

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Yaşamak Güzel Şey (Beyazperde Filmi )
2014 – Oflu Hoca’nın Şifresi (İdris) (Beyazperde Filmi )
2012 – 2017 – Seksenler (Komser Rıza) (TV Dizisi)
2010 – Kanıt (TV Dizisi)
2009 – Beş Kent (Beyazperde Filmi )
2009 – Kamil İnsan (Beyazperde Filmi )
2009 – Papatyam (TV Dizisi)
2008 – Benim Annem Bir Melek (TV Dizisi)
2007 – Yaşam Apartmanı (TV Dizisi)
2006 – Fırtına (TV Dizisi)

Onur Dilber kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Can Yaman kimdir

Can Yaman kimdir, İnadına Aşk adlı dizide Yalın Aras adlı karakteri canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno