Öykü Ekinci kimdir, 2. sürem Show TV Bu Biçim Benim yarışmacısı

Öykü Ekinci, 1993 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. İzmir’de Üniine öğrenim görmektedir. Fenogram Ajans‘a bağlı model olarak iş yapmaktadır.

Prova mankenliği icra eden ve 1.75 santimetre. Uzunlukta, 58 kilo olan Öykü Ekinci, 2012 senesinde “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katıldı. 2014 senesinde da “Bana Herşey Yakışır” yarışmasına katıldı. Ayakkabı takıntısı olan Öykünün 100’ün üstünde ayakkabısı vardır.

2015 senesinde; sunuculuğunu Ebru Akel‘in yapmış olduğu ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle meşhur modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Ümit Eker ile yoldam danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan‘ın oturmuş olduğu Show TV 2. sürem “Bu Biçim Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Öteki yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Nil Anka, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Öykü Ekinci kimdir

    Model

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE