Ana Sayfa / Sözler / Özlü Sözler / Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

 Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Uzun, Özlem Mesajları Eşime, Özlem Mesajları Sevgiliye, Özlem Mesajları Feysbuk, Özlem Mesajları 2016

Bu sayfamızda sizler için en duygusal hasret mesajlarını hazırladık. Bu sayfamızda yer edinen hasret mesajlarını özlediğiniz insana kısa sms ile gönderebilir ya da whatsapptan yazabilirsiniz.

EN HÜZÜNLÜ ÖZLEM MESAJLARl

Sen aydınlığa ben sana özlem. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Dilimi tuttum da, yüreğim durmadı be kutsal. Özlüyorum işte…

Özlemek için sevmişiz birçoğumuz, kavuşmak ne haddimize.

Yatarken bana arkanı döndüğünde bile özlüyorum seni; yokluğunda kafayı yerim ben.

Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini.

Hayatta da zaman içinde roller değişmiş olur; bu sefer o seni özler, senin umurunda olmaz.

Ben yalnız kışın karpuzu yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma.

Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni süre aldırdım.

“Gitme…” diyebilecek kadar kuvvetli olmalı insan. Zira asla kimse, kaybettiklerini unutabilecek kadar kuvvetli değil.

Terk eden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönerek ‘özledim’ demesi; özlediğinden değil, eşek şeklinde pişman olduğundandır…

Benden uzakta bulunduğunun ne önemi var ki? Ay da güneş de benden oldukca uzakta fakat bir günüm onlarsız geçmiyor…

Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül şeklinde solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni oldukca özledim, elimde değil.

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda fakat hep aklımdasın sakin unutma.

Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşımda sonsuz Yürüdüm bir yolun sonuna geldim Yıkık, mutsuz ve paramparça sensiz.

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur şeklinde. Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, gene de sana hasretim.

llık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “özlenen her yere” dedi aklıma sen geldin bundan dolayı özlenen sendin.

Birazcık buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin ara sıra takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Gözlerim daldı, gücüm yetmiyor gurbete ırgat kaldım, sen olmayınca sormuş oldum ondan buna beleş satmıyor, umudu yokuşa saldım, sen olmayınca.

Bir ihtimal simdi yoksun buralarda, elini tutamasam sesini duyamasam da hasretini unutturan varlığın var yanımda acayip bir duygu var yalnızlığımda özledim bir tanem özledim seni…

Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak şeklinde akıtır taşa, toprağa kanımı Dünya seninle aydınlık ve güzeldi şimdi bin güneş doğsa götüremez karanlığımı…

Bigün anlarsın hayal oluşturmayı; beklemeyi, umut etmeyi. Nalet edersin yaşadığına… Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Tüm kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu tek tek boşalan şişeler Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin Senin yüzünden bu delicesine içmeler…

Ben sana gitme demiyorum hobi olarak gene git. Fakat bakkala git kuaföre git ne bileyim komşuya git fakat fazla uzaklaşma benden özlüyorum.

Unutmanın zor bulunduğunu bile bile… Beni sevmediğinin bilincinde, bir yaşam geçirdiğinin nedeni öne sürülerek… Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya emek vererek…

Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek…

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki. Bir yerlerde özlenmişsindir.

Eğer canın sıkılıyorsa, gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa, gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

Yaşamak özlemsiz, hasret sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima birlikte olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir.

Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

Daima duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler şeklinde yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu şeklinde ortaya çıksa keşke…

Yaşamak özlemsiz, hasret sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima birlikte olmak değildir sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, Oysa ben çay bardağında bırakılan dudak oranı kadar bile ayrı kalamam senden.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel bundan dolayı seni ve gülüşünü oldukca özledim.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni gene iyi mi andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda duracak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi.

İlgili kelimeler:ozlemek ile ilgili soz cab yucel


etkisinde bırakan hasret sözleri özlem mesajları hasret sözleri tumblr özlemle ilgili sözler can yücel sevgiliye duyulan hasret mesajları

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Mevlana Sözleri

Mevlana Sözleri MUHTEŞEM MEVLANA SÖZLERİ Manşet: Kaderde sevmek var fakat kavuşmak yok ise eğer, olsun! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE