Ana Sayfa / politik fikralar / Padişah ile Yaşlı Kadın

Padişah ile Yaşlı Kadın

 

İstanbul’da kenar semtlerden birinde oturan yaşlı bir karı, padişahın huzuruna çıkmak istediğini saraydaki görevlilere bildirmiş. Bunun üstüne sultanın karşısına çıkarılmıştı. Yaşlı hanım:

Evinin soyulduğunu ve bu vakadan padişahın görevli bulunduğunu söyleyerek, şikayette bulunur. Bunun üstüne hiddetlenen Kanuni:

-Bana bak hanım, sen niçin bu kadar derin uyku uyudun da evinin soyulduğunu duymadın? diyince, yaşlı hanım:

Padişahım! Kusura bakma, biz seni uyanık bilirdik, onun için evimizde rahat uyuyorduk der. Bu yanıt üstüne Kanuni utanarak:

-Haklısınız diyerek, kadının çalınan mallarının bedelini kendi malından öder.

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Türetilmiş Hayvan

Tretilmi Hayvan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno