Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Panos Mouzourakis kimdir

Panos Mouzourakis kimdir

Panos Mouzourakis kimdir, Kasım 2016 ayından itibaren ‘O Ses Yunanistan‘ ses yarışmasında jüri üyeliği yapmış olacaktır.

Panos Mouzourakis, 24 Mayıs 1979 tarihinde Zürih, İsviçre‘de dünyaya gelmiştir. Aslolan adı Panagiotis Mouzourakis’dir. 8 yaşlarında iken tüm ailesi ile birlikte Selanik’te taşındılar. 17 yaşlarında iken Selanik’te müzik yarışmalarında kendini gösterdi. 2002 senesinde Atina‘ya yerleşti. Atina’da en büyük ve en tanınmış müzik salonlarından birinde çalışmaya başladı.

Panos Mouzourakis, 2004 senesinde oyunculuk yazında Dionisis Savopoulos ile canlı konserlere katıldı. 2005 senesinde tiyatro oyunculuğuna başladı. Tv. dizilerinde oynamaya başladı.

Kasım 2016 ayından itibaren Acun Ilıcalı‘nın yeni projesi, Yunanistan televizyonlarından Skai TV‘de gösterilen ‘O Ses Yunanistan‘ ses yarışmasında Elena Paparizu, Sakis Ruvas, Kostis Maraveyas ve Panos Mouzourakis beraber jüri üyeliği yapmış olacaktır. Sunuculuğunu ise Elena Tsagkrinou yapmış olacaktır.

Albümleri :
2007 – Μάντεψε ποιος (Guess who)
2011 – Ιπτάμενος δίσκος (uçan daire )
2011 – Iptamenos Diskos
2013 – Stohos
2015 – Thees Gorgones
2015 – Mantepse Poios
2016 – Panos Sto Gazon

Panos Mouzourakis kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

müzisyen

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ray Charles kimdir

Ray Charles kimdir, ABD’li piyanist, müzisyen, ritim ve blues ustasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno