Ana Sayfa / Biyografi / Pippa Middleton kimdir

Pippa Middleton kimdir

Pippa Middleton kimdir, Pippa Middleton; sosyetik, parti organizatörü, ve, Prens William ile evlenen Cambridge Düşesi Kate Middleton‘nun kız kardeşidir.Pippa Middleton 6 Eylül 1983 ‘de Reading, Berkshire’da dünyaya geldi.

Middleton’ın babası Michael Francis eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, anası ise Carole Elizabeth Goldsmith ise eski bir havayolu hostesi. Biri kız (Kate Middleton) diğeri adam ( James )olmak suretiyle iki kardeşi var. Pippa ‘nın ailesi 1987 senesinde kurduğu Party Pieces adındaki parti malzemeleri satan şirket yardımıyla başarıya ulaşmış bir ticari girişime imza atmış. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 içinde Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

27 yaşındaki Pippa, ablası şeklinde bir İskoç üniversitesinde okudu. Fakat Kate’in okulu St. Andrews yerine Edinburgh’u tercih etti.

Gerçek adı Philippa Charlotte ” Pippa ” Middleton . Adının kısaltması Pippa’nın kullanılmasından hoşlanmıyor. Philippa diye hitap e
Ablasının kraliyet düğününde nedimelik yapmış oldu.
Chelsea gecelerinde dışarıya çıkmayı seviyor. Virgin Havayolları’nın patronu Richard Branson’ın kızı Holly ile eğlenmeye gittiğinde siyah stilettoları, mütevazi kokteyl elbiselerini, bronzan ve koyu göz makyajını tercih ediyor.

Üniversiteden mezun olduktan sonrasında aile şirketinde çalışmaya başladı. Bir taraftan da aylık dergileri The Party Times’ı çıkarıyor.

Pippa Middleton kimdir

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Veysel Karani kimdir

Veysel Karani kimdir, Veysel Karani, Hz Muhammed döneminde yaşamasına rağmen onu görememiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno