Ana Sayfa / Dini Sözler / Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

En Güzel Ramazan Ayı Kutlama Mesajları, Ramazan Ayı Tebriği, Ramazan Ayı Tebrikleri, Ramazan Ayı Kutlamaları, Ramazan Ayı Kısa Kutlama Mesajları, Ramazan Ayı Kutlama Mesajları 2016

Ramazan ayının geldiği şu günlerde arkadaşlarınıza Ramazan Ayı kutlama mesajı göndermek isterseniz tam yerindesiniz. Bu sayfada en güzel Ramazan Ayı Kutlama Mesajlarını bulacaksınız. Kısa mesajla arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz şeklinde isterseniz de feysbuk ve twitterdan ya da whatsappdan da yazabilirsiniz.

EN GÜZEL RAMAZAN TEBRİKLERİ

Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlamış olan Ramazan Ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle.

Başı rahmet, ortası acıma, sonu ise cehennemden azad olan, kutsal Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ramazan ayının bereketi hanenize hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoşgeldin on bir ayın sultanı Ya Şehr-İ Ramazan.

Binlerce çiçek var, fakat gül başka. Milyonlarca insan var, fakat dost başka. Milyarlarca Ay var, fakat bu ay başka, Ramazan ayının gelişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin…

Kutsal Ramazan ayı kalbine ilkin bulut olsun yağmak için. Sonrasında yağmur olsun tanrısal sevgiyi yeşertmek için.

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı Ramazan Ayı geçirmenizi dilerim.

Yağmur yüklü bulutlar şeklinde gelmiş olarak bizleri bereketiyle donatan Ramazan Ayınız kutsal olsun..

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi coşku coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Kutsal Ramazan Ayı kalbini O’nun yoluna koymayı ellerini daim O’nun dergâhına açmaya vesile olsun.

Kim Tanrı Teâlâ yolunda bigün oruç tutsa, Tanrı onunla ateş arasına, genişliği gökyüzü ile arz arasını tutan bir hendek kılar. Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan ayında ailenizin nafakasını geniş tutunuz! Bu ayda meydana getirilen harcama, Tanrı yolunda meydana getirilen harcama şeklinde sevaptır. Hayırlı Ramazanlar.

Kutsal Ramazan ayı kalbine ilkin bulut olsun yağmak için, sonrasında yağmur olsun tanrısal sevgiyi yeşertmek için. Hayırlı Ramazanlar.

Tanrı’ü Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız kutsal olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız aden, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze mutluluk dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu yakarma, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoşgeldin ayların en birincisi Ey Şehr-i Ramazan.

Şu kutsal Şehr-i Ramazan leyle-i kadri ihata etmiş olduğu için kendisi de yaşam içinde bir leyle-i kadirdir ki muvaffak olanın ömrüne bin yaşam katar. Hoşgeldin on bir ayın sultanı.

Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu kutsal Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan.

Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan kutsal Ramazan Ayını kutlama ederim.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Gönlümüze esen seher yeli şeklinde gelen Kutsal Ramazan Ayınız hayırlı olsun.

Ah özlemim O’na ki; O beni görür fakat ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran kutsal Ramazan Ayınız hayırlara vesile olsun.

Kutsal Ramazan-ı Şeriflerinizi kutlarım. Tanrı sana sevdiklerinle birlikte mutlu ve rahat bir halde yaşamayı nasip etsin.

Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin Ey Şehri Ramazan.

Ah özlemim O’na ki; O beni görür fakat ben O’nu göremem arzusu ile O’na yaklaştıran kutsal Ramazan Ayınız hayırlara vesile olsun.

Ey inanç edenler! Samimi bir tövbe ile Tanrı’a dönün. Tahrim/8 Tövbelerin geri çevrilmediği rahmet ve mağfiret yüklü Ramazan Ayınızı kutlama eder hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gün batar usul usul. Kararır gece. Tekrardan doğar her şey.” Her Şey Bitti” söylediğin aniden kutsal Ramazan Ayının gönlünde rahatlık kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle.

Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (sav)’ı anlatır. Muhammed (sav)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Ramazan Ayınız kutsal olsun.

Kutsal Ramazan Ayınızı kutlar, her şeyin gönlünüzden geçmiş olduğu şeklinde olmasını temenni ederim.

Gün batar usul usul. Kararır gece. Tekrardan doğar her şey. Kutsal Ramazan ayının gönlünde rahatlık kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle. Hayırlı Ramazanlar.

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu kutsal Ramazan Ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim.

Recep, Şaban derken işte geldin Ramazan. Sefalar getirdin ayların en birincisi. Aden kokuları yayıldı şu an hoşgeldin ayların en birincisi.

Tüm müminler bu ayda şükür etsinler yakarış etsinler 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında inanç istesinler. Sefalar getirdin ey şehri Ramazan.

Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmelidir. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.

Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoşgeldin on bir ayın sultanı ya Şehr-i Ramazan.

Ramazan’da derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.

Ramazan Ayı sana bir muştu, kalbine teselli, ruhunu karanlık ruhların baskısından kurtarmaya vesile olsun.

Tanrı’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz asla solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, bu ay edeceğiniz tüm dualarınız kabul olsun.

Sofranız afiyetli, paranız verimli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sağlıklı, dualarınız kabul olsun, Ramazan ayınız kutsal olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sıhhat, çevrende dostluk, ömründen rahatlık ve sevinç tamamlanmamış olmasın! Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Ramazan-ı Şerifleriniz kutsal olsun.

Ramazan ayı; kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini O’nun dergâhına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun.


en güzel ramazan mesajları hayırlı ramazanlar mesajları ramazan ayı mesajları resimli resimli ramazan mesajlari resimli ramazan mesajları yeni

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Şehitler İçin Güzel Dualar

Sayfa İçeriği: Şehide Dua, Şehitler İçin Dua Örneği, Şehide Güzel Dua, Asker Ve Polislere Edilecek Dualar, Şehitler İçin En Güzel Dua Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno