Ana Sayfa / Güzel Sözler / Ramazan Bayramı mesajları kısa ve öz

Ramazan Bayramı mesajları kısa ve öz

 

İslam alemi 11 ayın sultanı; rahmet, acıma ve bolluk ayı olan Ramazan’ın bitmesinin üzüntüsünü yaşarken bir taraftan ise 2018 Ramazan Bayramı‘nı algı etmenin luğu içinde. Bizde siz sevgili takipçilerimiz için biribirinden güzel 2018 Ramazan Bayramı mesajları (Resimli Ramazan bayramı mesajları) bu sayfada derledik. Sevdiklerinize bu kutsal günde uygun gördüğünüz Ramazan Bayramı kutlama mesajları, kısa sms olarak yada toplumsal medya aracılılığla gönderebilirsiniz.

Müslümanlar 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını uğurlamanın hüznünü yaşarken bir taraftan da Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyor. Bu yıl Ramazan Bayramı 15 Haziran 2018 Cuma gününe denk geliyor.

Bayram, luk günü anlama gelir. Yılda iki dini bayramımız vardır. Biri Ramazan bayramı diğeri ise kurban bayramı’dır. Topluca kılınan bayram namazları; Müslümanlar arasındaki birlik ve beraberliğin güzel bir göstergesidir. Bayramlar Müslümanları birbirine yaklaştıran, dargınlıkları ortadan kaldıran, kardeşlik duygularını kuvvetlendiren mühim günlerdir. Bayramlar, Tanrı’ın mü’min kullarına birer ziyafet günleridir.

İŞTE EN GÜZEL RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2018

Günün bereketi üzerinize bulaşsın. Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk tamamlanmamış olmasın. Hayırlı Bayramlar.

Yüreklerde bir esinti ve sulh paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Ramazan Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın rahatlık, sulh ve hidayetine vesile olmasını diliyoruz.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bir aden temennisi bir rahatlık beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız kutsal olsun.

Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzak melekler başucunda olsun. Güneş o şekilde bir geceye doğsun ki duaların kabul, Ramazan Bayramın kutsal olsun.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Tanrı, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce Tanrı’a. Kutsal Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah. Hayırlı Bayramlar.

Kutsal Ramazan Bayramı tüm ulusumuza mübarek olsun. Tanrı tüm inananlara nice rahat, verimli bayramlar nasip etsin.

Mutluluk içinde, sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız Kutsal Olsun.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun.

Varlığı sonsuz olan, Acıma sahibi, adaletli Yüce Tanrı kendisine yakarış edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Tanrı’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz ümitli, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz kattan oluşan, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız verimli olsun.

Yürekten bir yakarış, tatlı bir tebessüm, sıcak bir ileti, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz rahatlık dolsun, Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, hakikaten güzel ve verimli bir bayram diliyoruz.

Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle kutlama eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen mutluluk niyaz ederim.

Hep bir arada, şefkatli ve rahat nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş o şekilde bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın kutsal olsun!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, bir ihtimal durgun, bir ihtimal bitkin, gene de mutlu, gene de ümitli, gene de şefkatli nice bayramlara.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha oldukca yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize esin versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin, ramazan bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi şeklinde, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve sevinç getirmesini temenni ediyorum. İyi bayramlar.

Tüm yürekler luk dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız kutsal olsun.

Yüreğine damla damla ümit, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün asla solmasın Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Kutsal Ramazan Bayramını sevdiklerinizle birlikte sıhhatli ve rahatlık içinde geçirmenizi dilerim.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya gelmiş olduğu, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sen var ya sen… Dünyanın en karizmatik, yüreği şefkatli, bilgili, oldukca yakışıklı (yada güzel), centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, seninde bayramını kutlarım.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz kutsal Ramazan Bayramınızı kutlama eder, mutluluklar dilerim.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanoğlu vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Hayırlı Bayramlar.

Bayramlar, dargınlıkların unutulmuş olduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, ulusal ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanmış olduğu bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Şefkatli ve rahat nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Karnın şekerle dolsun, yanakların öpülmekten solsun, cüzdanını bücürler soysun, bayramın mübarek olsun.

Ramazan Bayramınız kutsal olsun, tüm dertleriniz ilaç bulsun… Bir avuç yakarış, bir kucak sevgi, sıcak bir ileti kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir küçük armağan daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz rahatlık dolsun. Ramazan Bayramınız verimli olsun.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa, güzel dualar olur, yakarış ise Yüce ‘a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.

Bu Kutsal Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Tanrı tüm dualarınızı kabul etsin.

Tanrı’u Teala bu kutsal Ramazan Bayramınızı hayırlı, işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve kutsal olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

Evinize gül kokusu essin, kalplerinize iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki şeklinde mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız Kutsal Olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın aden Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Ramazan Bayramın kutsal olsun.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Ramazan Bayramı’nız kutsal olsun.

Bayramlar o denli büyülüdür ki, gelişi tüm bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de sadece bu şekilde bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken luk olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da bu şekilde bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bolluk getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın ilk olarak milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Tanrı’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ayrılığa Bir Nebze Olsa da Tebessüm Ediyor İsek, Bu Birbirimize Olan Bağlılığımızdan Gelmektedir, Nice Bayramlarda Nice Mutlu Günlere, Ramazan Bayramın Kutsal Olsun.

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin oldukca olsunlar ve daha bir dolu minik detay. Yaşamın üstündeki ‘pause’ düğmesine dokunun… Kısa bir süre için yaşamı durdurun. Mutlu bayramlar…

Hep bir arada, şefkatli ve rahat nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Melekler daima sizinle olsun bu kutsal ayda kutsal bayramınız hayırlı olsun ramazan bayramınız mübarek olsun.

En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Yalnız Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Ramazan Bayramınız Kutsal Olsun!

Bayramdaki tüm şekerleri sana armağan ediyorum tüm güzellikleri Tanrı kalbine yazsın bayramın kutsal olsun, ramazan bayramını en şeker duygularımla kutluyorum.

Bir aden temennisi, bir rahatlık beklentisi, bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız kutsal olsun.

Şu beş gecede meydana getirilen yakarış geri çevrilmez. Regaib gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı gecesi. (Hadis-i Şerif) Slm ve yakarış ile hayırlı bayramlar.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Evlat İle İlgili Güzel Sözler

Evlat İle İlgili Güzel Sözler EVLAT İLE İLGİLİ ANLAMLl SÖZLER Anneyle evladı içinde kopan tek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno