Ana Sayfa / şarkıcı / Rebecca Black kimdir

Rebecca Black kimdir

Rebecca Black kimdir, Rebecca Black ;İnternette gezinen ,iğrenç sözleri olan ‘Friday’ (Cuma) adlı şarkıyı detone sesine karşın seslendiren ve 29 milyondan fazla kişinin izlediği bir 13 yaşındaki Amerikalı kızdır.

Rebecca Black; 21 Haziran 1997 de Anaheim, Kaliforniya’da hayata merhaba dedi. baytar doktor John Jeffery Black ve Georgina Marquez Kelly’nin kız evladıdır. Polonya kökenli. İspanyolca , İtalyanca , İngilizce biliyor.

Şarkı, Twitter’da da en fazla tartışılan mevzu başlıklarından biri oldu. Sebebi ise milyonlarca kişinin şarkının sözlerini iğrenç bulduklarını söylemesi. Şarkının sözlerinden bazıları şu şekilde: “Dün Perşembe’ydi, Perşembe’ydi, bugün ise Cuma, Cuma”, “Otobüs durağına gitmem lazım, otobüsüme binmem.”, “Dostlarımla görüşüyorum. Biz, biz, biz fazlaca heyecanlıyız, fazlaca heyecanlıyız”.

Müzisyen kızın detone olduğu bölgeler de ses mühendislerince iyice elden geçirildiği için sesi, doğallıktan uzak.

Şarkının yapımcısı Los Angeles merkezli Ark Müzik Fabrikası adlı şirket, kendisini bağımsız bir plakr.

İnternet sitesinde başlıca amaçlarının “gelecekte bir numaraya yerleşebilecek sanatçıları keşfetmek” olduğu yazıyor.

Rebecca’nın sitedeki profil sayfasında ise “eğlenceyi seven, 13 yaşlarında bir kız olduğu” bilgisine yer verilmiş.

Şarkıcının sitedeki bilgilere gore Rebecca, dansetmeyi, sahnede rol almayı ve şarkı söylemeyi seviyor, hep yeni şeyler denemeye çalışıyor.
Şimdi internasyonal anlamda tanınan bir yıldız haline gelen Justin Bieber, YouTube’da keşfedilmişti.

Son olarak gülen de Justin Bieber şeklinde Rebecca olabilir. “Friday- Cuma”, iTunes sıralamasında şu anda 54′üncü sırada içeriyor

Rebecca Black kimdir

    Ses Sanatçısı

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Özay Gönlüm kimdir

Özay Gönlüm kimdir, Türk Halk Müziğinde bir ekol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno