Ana Sayfa / Güzel Sözler / Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Ramazan Bayramı bu yıl 15 Haziran 2018 Cuma gününe denk geliyor. Siz kıymetli takipçilerimiz için biribirinden güzel Resimli Ramazan Bayramı mesajları bu sayfada derledik. Sizler için hazırlamış olduğumuz En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları (Resimli Ramazan bayramı kutlama mesajları) sevdiğiniz kişilere toplumsal medya vesilesiyle (whatsapp’tan, tabletinizden, Feysbuk’dan, twitter ve google plus’tan) paylaşarak ulaştırabilirsiniz.

Bayramlar, dargınlıkların unutulmuş olduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, ulusal ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanmış olduğu bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bu kutsal günde yüreğinizin refah ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız kutsal olsun.

İşte en güzel resimli Ramazan bayramı kutlama mesajları

 

Kutsal Ramazan Bayramını, sevdiklerinizle birlikte sıhhatli ve refah içinde geçirmenizi arzuluyorum hayırlı bayramlar.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

 

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz ümitli, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz kattan oluşan, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, yaşamımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

 

Mutluluk, refah, hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar arzuluyorum. Kutsal Ramazan bayramınızı kutluyorum.

Ya Rabbi sana oluşturulan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Amin! Hayırlı Bayramlar.

 

Sevgi söze dolarsa yakarma olur, yakarma Tanrı’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp rabbimize erişmesi dileği ile bayramın mübarek olsun.

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Kutsal Olsun.

 

Unuttuklarını anımsa , kaybettiysen ara, özlediysen git bul kırdıysan af dile, kırıldıysan affet, seviyorsan söyle şu sebeple bugün bayram! Hayırlı bayramlar dileğiyle.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Evlat İle İlgili Güzel Sözler

Evlat İle İlgili Güzel Sözler EVLAT İLE İLGİLİ ANLAMLl SÖZLER Anneyle evladı içinde kopan tek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno