Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Rüzgar Erkoçlar kimdir

Rüzgar Erkoçlar kimdir

Rüzgar Erkoçlar kimdir, Rüzgar Erkoçlar, doğum adı Nil Erkoçlar‘dır. En oldukça “Emret Komutanım” adlı dizide canlandırdığı Foto Fato görevi ile tanındı.

Rüzgar Erkoçlar, 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul‘da Nil Erkoçlar olarak dünyaya gelmiştir. Bir ablası, bir kız kardeşi vardır. İstanbul Suadiye Lisesi’nden 2002 senesinde mezun oldu.

Türker İnanoğlu tarafınca “Türker İnanoğlu Vakfı” adıyla kurulup özetlemek gerekirse “TÜRVAK” olarak da anılan vakıf okulunda lise bittikten sonrasında Beyaz perde Oyunculuğu okudu.

10 yaşından beri Amaç Sökmen Ajans’a bağlı olarak reklam filmleriyle başlayarak tv dünyasında çeşitli projelerde yer almıştır.

2002 senesinde Nil Erkoçlar, Molped reklamında; Hülya Avşar, Tuba Büyüküstün, Hande Katipoğlu, Yasemin Ergene ile beraber oynadılar.

Peşinden gene 2002 senesinde Berna Laçin‘in başrolü oynadığı “Seni Yaşatacağım” adlı dizide rol aldı. 2004 senesinde da Kadir İnanır‘ın başrolde olduğu “Tüm Çocuklarım” adlı dizide oynadı.

Sine Show adlı programında sunuculuk yapmış oldu. Nil Erkoçlar, 2010 senesinde Cem Yılmaz‘la beraber “Türk Telekom” reklamında rol aldı. Bu reklamdan kazanılmış olduğu 200 bin lira ile kendisine ev aldı.

Nil Erkoçlar, 2013 yılının başlangıcında ameliyat olarak adam oldu ve Rüzgar Erkoçlar adını aldı. 24 Şubat 2013’te piyasaya sürülen röportajında iki senedir hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta ilkin de cinsiyet değişiklik yapma ameliyatı geçirdiğini deklare etti.

Filmleri ve Dizileri :
2002 – Seni Yaşatacağım
2004 – Tüm Çocuklarım
2005 – 2008 – Emret Komutanım
2006 – Emret Komutanım Şah Mat (Beyaz perde)
2008 – Elif
2008 – Üvey Aile
2009 – Hesaplaşma
2010 – Maskeli Balo
2010 – Çakıl Taşları
2012 – Yamak Ahmet

Rüzgar Erkoçlar kimdir

    Dizi Oyuncusu

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno