Ana Sayfa / avukat / Salim Şen kimdir

Salim Şen kimdir

Salim Şen kimdir, Salim Şen, 1962 senesinde Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Kara Harp Okulundan 1983 senesinde mezun olduktan sonrasında öğrenim hayatına askerliği esnasında da devam ederek İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1992 senesinde mezun olmuştur.

Salim Şen, Çeşitli Askeri Askeri Hakim ve Savcı olarak vazife yaptıktan sonrasında 2005 senesinde emekliye ayrıldı.

2005 yılından itibaren çeşitli şahıs, kurum, müessese ve şirketlere hukuk müşavirliği ve dava avukatlığı halletmeye süregelen Av.Salim ŞEN, “Salim Şen Hukuk Bürosu”nun da kurucusudur.

Balyoz davasında avukat olarak vazife aldı.

Salim Şen kimdir

    Avukat

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ersan Şen kimdir

Ersan Şen kimdir, Ersan Şen, 16 Temmuz 1966 tarihinde Nevşehir, Avanos, Çalış Kasabası’nda doğmuştur. İstanbul’a liseyi okumaya gidene kadar çocukluğu ve gençliği Nevşehir, Avanos, Çalış Kasabası’nda geçmiştir. İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden 1983 yılında mezun oldu. Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden 1987 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi‘nde araştırma görevlisi olarak akademik kariyerine başladı Yüksek Lisansını 1989’da Marmara Üniversitesi’nde yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno