Sarn ve Temel

Sarışın ve Temel

Trafik polisi Temel sarn bir hanımefendi srcy durdurur ve ehliyetini sorar. Kadn antasn kucana alp aramaya baslar; sadece uzun sre gemesine ramen bir trl arad eyi bulamaz.

Temel beklemekten bunalr ve sabrsz bir ifadeyle kadna sylenir:
– Hanmefendi, aradnz bulamadnz anlalyor. zerinde kendi resminizin olduu eyi gstereceksiniz, acil edin ltfen.

Kadn bu uyar zerine telalanr ve ksa bir sre sonrasında “hah buldum” diye sevinle lk atp antasndaki makyaj aynasn Temel’e uzatr.

Temel aynay ciddiyetle inceler ve kadna dnp kibar bir ifadeyle konuur:
– Buyrun belgenizi hanmefendi. zr dilerim, polis olduunuzu syleseydiniz durdurmazdm…”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sarışınlar

Sarışınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno