Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Seda Bakan kimdir

Seda Bakan kimdir

Seda Bakan kimdir, Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli, Gebze’de dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Selanik’li, baba tarafı Saraybosna’lı’dır. Bir de ağabeyi vardır. Sakarya Üniversitesi Dış Tecim Bölümünden mezun oldu. Türker İnanoğlu beyazperde tv alanında eğitim vermek ve sektörde hazır yetişmiş personel açığını kapatmak için Kavacık’ta kurduğu TÜRVAK Beyazperde – TV Eğitim Merkezinde eğitim aldı.

Seda Bakan, çeşitli dizilerde rol aldı. Bilhassa de “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisindeki Eda rolüyle tanındı.

2010 senesinde Yıldız TV’de yayınlanmaya başlamış olan senaristliğini Emrah Serbes‘in yazdığı, yönetmenliğini Serdar Akar ve Mustafa Altıoklar‘ın yapmış olduğu “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Ege Aydan, Sezin Akbaşoğulları benzer biçimde oyuncularla beraber oynamıştır.

Seda Bakan, 2014 senesinde STAR TV‘de gösterilen, başrollerinde Ahmet Kaide ve Murat Cemcir‘in rol almış olduğu “Kardeş Oranı” adlı dizide oynadı.

Seda Bakan, 2014’ün Ocak ayında nişanlandığı müzisyen Ali Erel ile 2014 yılının Ekim ayında evleneceğini açıklamıştı sadece nikâhın 1,5 ay erken yapılacağını söylemiş oldu.

2015 senesinde TV8 kanalında gösterilen sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği Beceri Sizssiniz 2015 programında, Seda BakanYaratı Yenenler ve Ali Taran ile beraber jüri üyeliği yapmaktadır.

Filmleri :
2014 – Kardeş Oranı
2014 – Vakit Makinesi 1973
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor
2011 – Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
2010-2013- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2010 – Şen Yuva
2009 – Ümit
2009 – Geniş Aile
2009 – Makber
2008-2009 – Adanalı
2008 – Pars: Narkoterör
2007 – Sana Mecburum

Seda Bakan kimdir

    Dizi Oyuncusu

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno