Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Seda Demir kimdir

Seda Demir kimdir

Seda Demir kimdir, 2007 ve 2010 yılları aralığında rol almış olduğu Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanınır.

Seda Demir, 7 Mart 1983 tarihinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Seda Demir, fuarlarda hostest ajansa kayıt yaptırarak birçok tecrübe etme çekimlerine katıldı. Ilkin bir banka reklamında oynadıktan sonrasında birçok reklam filmimizde rol aldı.

Seda Demir, 2007 ve 2010 yılları aralığında senesinde Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Itimat Hokna, Fahriye Evcen, Deniz Çakır, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtaran şeklinde oyuncuların rol almış olduğu “Yaprak Dökümü” adlı dizide Sedef karakterini canlandırdı.

2014 senesinde “Beyaz Karanfil” dizisinde Elif karakterini oynarken Kenan Çoban, Hakan Boyav, Ali Sürmeli, Erdem Ergüney, Çağlar Ertuğrul, Chloe Loughnan ile birlikte rol aldı.

2015 senesinde yönetmenliğini Yasemin Türkmenli‘nin yapmış olduğu “Evlenmeden Olmaz” adlı beyazperde filmimizde Cansel Elçin, Özge Özberk, Hakan Eratik, Suzan Aksoy ile beraber oynadı.

30 Aralık 2016 tarihinde Acun Ilıcalı tarafınca açıklanan Survivor 2017‘de yer alacak adlar içinde Seda Demir de var.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya süregelen Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Gökyüzü Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Yapıt West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

31 Ocak 2017 gecesi meydana getirilen elemede Seda Demir elendi.

Tiyatro Oyunları :
2009 – 72. Koğuş

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Evlenmeden Olmaz (Ayşe)(Beyaz perde Filmi)
2014 – Beyaz Karanfil (Elif) (TV Dizisi)
2013 – İntikam (Selen)(TV Dizisi)
2011 – Yıldız Masalı (Sude) (TV Dizisi)
2007 – 2010 – Yaprak Dökümü (Sedef ) (TV Dizisi)

Seda Demir kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno