Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Selen Görgüzel kimdir

Selen Görgüzel kimdir

Selen Görgüzel kimdir, Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul 50. Yıl Tahran lisesinde tamamladı. Babası matbaacı ve ABD´da yaşayan bir adam kardeşi olan Selen Görgüzel’in anası ev hanımıdır.

1997 senesinde 18 yaşlarında evlenen Selen Görgüzel, 2003 senesinde 24 yaşlarında evliliğine son verdi. Bu evlilikten İlknaz (d.1999) isminde bir kızı var.

Daha lise yıllarında Okan Bayülgen‘in Tv Evladı Programında kamera arkasında partime çalışmaya başladı.

1996 senesinde”zirvedeki sesler” adlı İstanbul Üniversitesi Beyaz perde Tv Kısmı öğrencileri tarafınca hazırlanan programı sunarak ekran hayatına adım atmıştır. Daha sona çeşitli kanallarda kendi hazırlayıp sunmuş olduğu programları hayata geçirdi. Bunlardan “Ev Hali” isminde programındaki tiyatro oyunculuğu kabiliyetinin kabiliyeti “Kandemir Konduk” tarafınca fark edilmesiyle tiyatroya aktarma olmuş, çeşitli dizilerde oyunculuk hayata geçirmeye adım atmıştır.

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi şeklinde dizilerde başarı göstermiş rolleri canlandırmıştır.

Selen Görgüzel, “Renklerde Kaybolan Yaşam” adlı filmimizde Semiha Berksoy‘un gençliğini oynadı. “Mıhlıçay Aşıkları” filmimizde de Yasemin karakterini canlandırdı.

“Karmakarışık” adlı tiyatro oyununda susan phılıpes görevi ile tiyatrocu yönünü sergilemiştir.

2012 senesinde Slow müzik ağırlıklı “Çocuk Kadınım” adlı maksi single’ıyla müzik piyasasına da giren Selen Görgüzel, yavaş ve güvenli adımlara ilerlemek istediğini belirtti.

Selen Görgüzel, Çekmeköy’deki evinde kızı İlknaz ve köpekleri Linda ile beraber oturuyor. Polisan’ın sahibi Ertuğrul Bitlis ile nişanlı.

Selen Görgüzel kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

müzisyen

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ray Charles kimdir

Ray Charles kimdir, ABD’li piyanist, müzisyen, ritim ve blues ustasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno