Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Selim Gülgören kimdir

Selim Gülgören kimdir

Selim Gülgören kimdir, Aranjör

Selim Gülgören, 20 Kasım 1985 tarihinde İstanbul, Üsküdar‘da dünyaya gelmiştir. Müziğe altı yaşlarında iken ablasının armağan etmiş olduğu org çalarak başladı. Ondan sonra darbuka, gitar, kanun ve perküsyon şeklinde müzik aletlerini çalmaya başladı. Marmara Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletmecilik bölümünden mezun olmuştur.

Selim Gülgören, 2000’li yılların ortalarında reklam müAyrıca Boğaziçi Müzik Okulu Türk Sanat Müziği kısmı Üsküdar Musiki Cemiyeti Müzik için Kompozisyon kısmı ve Avrupa Trio Müzik Okulundan da Jazz Trio eğitimi aldı.

2008 senesinde “Baba Ocağı” dizisinde Murat karakterini oynarken, Engin Şenkan, Ali Sürmeli, Ali İpin, Suzan Aksoy, Burak Özçivit, Uğur Demirpehlivan, Gülden Dudarık, Ceren Hindistan, Idrak Eke ile beraber oynadı.

2016 senesinde “Bolca Talih” adlı beyaz perde filmimizde Selim Gülgören, Burçin Abdullah, Atıf Komut Benderlioğlu başrolde oynamışlardır.

Albümleri:
2008 – İstanbul Bana Dar
2013 – Birazcık Değişik
2014 – Günlerden Aşk

Tekliler:
2011 – Aden
2012 – Aşkın Tarifi
2012 – Tarihe Gömdüm
2014 – Adım Adım
2016 – Zaafımsın

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Bolca Talih (Deniz)(Beyazperde Filmi)
2010 – İhanet (Mehmet) (TV Dizisi)
2008 – Baba Ocağı (Murat) (TV Dizisi)
2006 – Selena (Ceyhun) (konuk oyuncu )(TV Dizisi)

Müzik :
2014 – Dedem (Müzik) (TV Filmi)
2010 – Gelecekten Bir Gün (Beyazperde Filmi)

Selim Gülgören kimdir

    • Dizi Oyuncusu,

müzisyen

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ray Charles kimdir

Ray Charles kimdir, ABD’li piyanist, müzisyen, ritim ve blues ustasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno