Ana Sayfa / sporcu / Sema Apak kimdir

Sema Apak kimdir

Sema Apak kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Sema Apak, 17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa‘da dünyaya gelmiştir. Aslolan adı Sema Aydemir’dir. 400 metre engelli yarışlarıyla Ulusal atlet olarak tanındı. Enkaspor adına yarışmaktadır.

169 santimetre.uzunlukta ve 54 kilogram ağırlığında olan Sema Apak geçmiş yıllarda Heptatlon branşında atletizm ile ilgilendi. Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4×400 metre bayrak yarışında yarışma hakkını elde etti.

Sema Apak birçok yarışa katılmış çeşitli dereceler elde etmiştir. Bu derecelerin en iyisi ise 2011 Avrupa Takımlar Şampiyonası 1.Lig İzmir’de düzenlenen yarışmada 4*400 bayrak yarışında 44.73’lük derecesiyle Türkiye rekoruna imza atmıştır.

6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da 400 metre engelli branşında meydana getirilen yarışta 56.62sn’lik derecesiyle en iyi derecesini elde etti.

Sema Apak, 2005 yılından beri kendisi benzer biçimde ulusal atlet olan Eşref Apak ile evlidir. Ali isminde bir oğlu vardır. Eşi Eşref Apak da 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda çekiç atma branşında bronz madalyası kazanmıştır. Sema Apak, 2016 senesinde eşinin kumar alışkanlığı yüzünden boşanma davası açmıştır.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Yapıt West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

Sema Apak kimdir

    Sporcu,

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Banda kimdir

Yağmur Banda kimdir, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno