Ana Sayfa / araba / SERİNLEMEK

SERİNLEMEK

SERİNLEMEKBir Sarı saçlı, bir Kızıl ve bir Esmer çölün ortasında otomobille yol almaktayken, Arabanın motoru birden stop eder. motora baktıklarında, motoru yeniden çalıştıramayacaklarını anlarlar. Mecburen çölde uzunca bir yürüyüş yapmaları gerektiğinden, her biri otomobilden bir şeyler alır. Esmer, bir şişe su; kızıl bir paket bisküvi ve sarı saçlı da arabanın kapısını söküp alır. Çölde yürümeye başlarlar ve bir süre sonrasında dinlenmek için mola verirler. Mola esnasında Sarı saçlı ve Esmer, Kızıla döner ve niye bir paket bisküvi aldığını merak ederler.

– “Acıkırsam yerim, diye düşündüm” yanıtını verir Kızıl “..çölde ne kadar yürüyeceğimiz belli değil..” Hepsi de bunun oldukça mantıklı bulunduğunu düşünür. Ve sonrasında Sarışınla Kızıl, Esmere döner ve niye yanına bir şişe su aldığını merak ederler.

– “Eğer susarsam, yanımda içecek bir şeyim olması icap ettiğini düşündüm..” diye cevaplar esmer. Evet, bu oldukça zekice bir düşünce,diye düşünür öteki ikisi. En sonunda Esmer ve Kızıl, Sarışına dönerler ve arabanın kapısını niçin söküp aldığını merak ederler.

– “Şeyy… oldukça Sıcak olursa pencereyi açıp serinlerim diye düşündüm de !.. der sarı saçlı “

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Bilezik

Bilezik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno