Ana Sayfa / Sarışın Fıkraları / Sinemasever Sarışın

Sinemasever Sarışın

 

Sarışın kız müthiş süratli otomobil kullanırken radara girmiş, ileride onu durduran ekipteki polisi etkileyip ceza yememek için:
-“Aa?” demiş, “Ne kadar da Tarık Akan’a benziyorsunuz?..”
Polis:
-“Teşekkür ederim” demiş.
Bir taraftan da ceza makbuzunu doldururken ve sormuş:
-“Sinemayla yakından ilgilisiniz anlaşılan?”
Sarışın kıkırdayarak:
-“Evet” demiş.
-“O vakit oldukca talihli sayılırsınız” diye yanıt vermiş polis makbuza son imzasını atarken, “Siz de görmüş olacaksınız, birazcık sonrasında çıkacağınız suçüstü mahkemesinin hâkimi aynen fakat aynen Kadir İnanır!”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sarışınlar

Sarışınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno