Ana Sayfa / internet / Siz Rastgele Çizimler Yapın AutoDraw Sanat Eserine Dönüştürsün!

Siz Rastgele Çizimler Yapın AutoDraw Sanat Eserine Dönüştürsün!

Eğer siz de benim benzer biçimde fotoğraf yapma mevzusunda doğuştan yeteneksizseniz, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Google’ın ürettiği AutoDraw sitesine bayılacaksınız.

AutoDraw sitesi yardımıyla online olarak editör ekranına siz istediğiniz kadar çirkin ve anlam ifade etmeyen çizgiler çizin, sonrasında otomatikman mükemmel görünen şekillere dönüştürülsün ve arkasından istediğiniz benzer biçimde değişim yapın.

Eğer boş kağıdı alıp karalamaktan hoşlanıyorsanız, bu şekilde kafanız dağıtmak için bile AutoDraw servisini seveceğinize inanırım.
Sonuçta tamamımız sanatçı değiliz ve resimden de fazlaca anlamayabiliriz.
Fakat güzel şeyler ortaya çıkarma mevzusunda birazcık yardım olarak kendimizi eğlendirmek hala mümkün ve bu servisle artık fazlaca kolay.
Bunların yanı sıra, kimi zaman hususi durumlarda belirli çizimlere gereksinimimiz olabiliyor.
Bu durumlarda internette uzun süre zaman harcayıp aklımızdakine uygun bir fotoğraf aramak yerine, AutoDraw ile derhal kolayca bu şekli kendimiz çizebiliriz.
Zira siz ne kadar çirkin çizmeye çalışırsanız çalışın, AutoDraw isminden de anlaşılacağı üzre otomatikman güzel grafikler ortaya çıkarıyor.
AutoDraw kullanımı son aşama kolay bir fotoğraf çizme ve düzenleme sitesidir.
Aslına bakarsanız siz çizgileri çizmeye başladığınız anda, editör penceresinin üst kısmında çeşitli tahminler gösterir ve kafanızda hangisi var ise, onu seçerek anında çizmiş olmuş olursunuz.
Hatta siz bir şekli seçtiğinizde, bu kere aynı bölümde seçmiş olduğunuz şekle yakın öteki tahminle gösterilir ve onları da seçebilirsiniz.
Şu demek oluyor ki bir nevi kendi seçimlerinize uygun resimler oluşturuyorsunuz.
Isterseniz oluşturulan resmi istediğiniz renklere boyayabilir, yanına değişik nesneler ve şekiller ekleyebilir ve PNG formatında kaydedebilirsiniz.
İşte her şey bu kadar kolay ve rahat.
AutoDraw sitesini ziyaret ederek üyeliksiz ve parasız derhal fotoğraf çizmeye başlayabilrsiniz:

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

WordPress blog sitesi için soru-cevap eklentisi

Question and Answer Sites

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno