Ana Sayfa / Sinema Oyuncusu / Sofia Khandemirova kimdir

Sofia Khandemirova kimdir

Sofia Khandemirova kimdir, 2015 senesinde“Rüzgarın Hatıraları” adlı beyazperde filmimizde oynadıSofia Khandemirova, 16 Ağustos 1984 tarihinde Rusya, Moskova‘da dünyaya gelmiştir. Moskova’da büyümüştür. Rusya’nın en iyi tiyatro okullarından kabul edilen Boris Şukin Tiyatro Enstitüsü’nde okudu.

Sofia Khandemirova, evlidir. Mstislav (drdır.

Sofia Khandemirova, Moskova’da tiyatro oyunculuğu yapmaktadır, bu ilk filmi için Türkiye‘ye geldi.

2015 senesinde senaristliğini yazıp yönetmenliğini Özcan Alper‘in yapmış olduğu “Rüzgarın Hatıraları” adlı beyazperde filmimizde Onur Saylak, Tuba Büyüküstün, Sofia Khandemirova, Murat Daltaban, Mustafa Uğurlu, Ebru Özkan, Menderes Samancılar, Nihat İleri rol aldılar.
Filmleri ve Dizileri :
2015 – Rüzgarın Hatıraları (Meryem) (Beyazperde Filmi)

Sofia Khandemirova kimdir

Beyazperde

    Oyuncusu

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Alain Delon kimdir

Alain Delon kimdir, Alain Delone, Fransa‘nın Oscar’ı olarak bilinen Cesar Award kazanmış Fransız sinema oyuncusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno