Ana Sayfa / manken / Tansu Sıla Çakır kimdir

Tansu Sıla Çakır kimdir

Tansu Sıla Çakır kimdir, Miss Turkey 2016 ikincisidir.

Tansu Sıla Çakır, 1995 senesinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Selanik göçmenidir. Babası işgören emeklisi, anası belediyede çalışıyordu. Bir ablası vardır. Data Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde okumakla birlikte Psikoloji yan dalı da öğrenim görmektedir.

1.80 santimetre uzunlukta olan Tansu Sıla Çakır, 2016 senesinde Antalya Serik ilçesine bağlı Belek Gezim Merkezindeki 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen Miss Turkey yarışmasına katılarak 29 Eylül 2016 gecesi meydana getirilen finalde ikinci olmuştur. Ek olarak Türkiye’yi Dünya Güzellik yarışması Miss Universe’de temsil etmeye hak kazanmıştır.

5 Ocak 2017 günü meydana getirilen 65. Miss Universe Güzellik yarışmasında Fransız güzel Iris Mittenaere birinci olurken Tansu Sıla Çakır ise ilk 13’e giremeyerek finalist olmaya hak kazanamayarak elendi.

Tansu Sıla Çakır kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Georgia Fowler kimdir

Georgia Fowler kimdir, Victoria-s Secret‘in modellerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno