Ana Sayfa / Asker Fıkraları / Temel ve Yunan Askeri fıkrası

Temel ve Yunan Askeri fıkrası

Temel Askerliğini Yunan sınırında yapıyormuş. Nöbette Temel’in Canı Fazlaca Sıkılıyormuş. Diğer yanda Nöbet tutan Yunan Askerine bir Islık çalmış Elleriyle “Havacı Mısın?” işareti yapmış, Yunan asker aldırmamış. Bir Islık çalmış elleriyle “Karacı mısın?” işareti yapmış, Yunan asker aldırmamış.
Bir Islık daha çalmış  “Denizci misin?” anlamında Yüzme işareti yapmış, Yunan asker aldırmamış.
Bir Islık daha çalmış. El Hareketi yaparak  “Topçu musun?” demiş, Yunan asker aldırmamış.
Bir Islık daha çalmış “Gözcü müsün?” anlamında Dürbün işareti yapmış, Yunan Askeraldırmamış.
Nöbetler değişmiş. Akşam olunca Sıra gene Temel’le Aynı Yunan Askerine gelmiş.
Temel’in Karşısında Nöbet tutan Yunan Askerine hadi sınıra git demişler.
Yunan Askeri;
– “Ben Oraya gitmem. Orada bir Deli Türk Askeri var, Bana Hava Kararınca Yüzerek Gelip sana bir Koyacam Gözlerin Fırlayacak diyor..” demiş..

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yeniden Sevebilmek..

Yeniden Sevebilmek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno