Ana Sayfa / iran Fıkraları / Terzi Testiye Dt

Terzi Testiye Dt

Terzi Testiye Düştü

Vaktiyle kent kapısında dükkanı olan bir terzi vardı. Bu terzi çiviye bir testi asmıştı. Davranış bu ya; ne süre şehirden bir cenaze çıkarılsa, terzi o testiye bir taş atar ve her ay sonunda testideki taşları çıkarıp sayar, böylece o ay kaç kişinin öldüğünü hesaplardı. İşi bitince testiyi bir ay sonrasında boşaltmak suretiyle yine çivisine asardı.
Aradan bir süre geçti ve tesadüfen terzi ölüverdi. Bir alan kişi terzinin dükkanına geldi fakat onun ölümünden haberi yoktu. Komşusuna terzinin nerede bulunduğunu sordu.
Komşusu soğukkanlı yanıt verdi:
– Terzi testiye düştü!

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hükümettekiler

Hkmettekiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno