Ana Sayfa / çok komik / TRABZONA GİTMEZ

TRABZONA GİTMEZ

temelKayserilinin biri Trabzon’a gitmek için Uçağa binmiş. Bir bakmış ki; Bizim Temel yanlış koltuğa oturmuş ve Uçağın Kaptanı, hostesleri ve hepimiz Temele Yanlış koltuğa Oturduğunu söylüyor Sadece bir türlü Temel’i koltuktan kaldıramıyorlar. Bunun üstüne Kayserili Kaptana;

-“Ben Onu Yerinden Kaldırmasını bilirim” demiş ve;

 Temelin kulağına eğilip bir şeyler Fısıldamış ve Temel hızla Oturmuş olduğu Koltuktan kalkıp kendi yerine geçmiş. Hepimiz oldukça şaşırmış doğal ve Kaptan Temelin kulağına ne fısıldadığını sormuş Kayserili de:

-“Bu Koltuk Trabzon’a gitmez, dedim ” demiş

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

GÜZEL BİR CEVAP

GÜZEL BİR CEVAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno